نسل جدید تلویزیون‌های LED و OLED سونی در راه است!

یک شرکت تولید کننده دستگاه های الکترونیکی دو مدل تلویزیون رونمایی کرده که مجهز به پردازشگر جدید و قدرتمند «اولتیمیت ایکس۱» هستند و تصویری با وضوح بالا ارائه می کنند.

نسل جدید تلویزیون‌های LED و OLED سونی در راه است!

 سونی اعلام کرده نسل جدید تلویزیون‌هایLED و OLED از مجموعه  Master Series را به بازار عرضه می‌کند. این تلویزیون‌ها مجهز به پردازشگرهای جدید و قدرتمند Ultimate X۱ هستند.

به گزارش عصل ارتباط، تلویزیون ال ای دی  Z۹F در اندازه‌های ۶۵ و ۷۵ اینچ عرضه می‌شود. از سوی دیگر تلویزیون «اوال ای دی» A۹Fنیز در اندازه‌های ۵۵ و ۶۵ اینچ ساخته می‌شود.

مدل‌های جدید مجهز به فناوری وضوح تصویر  ۴K هستند و از ویژگی‌های  HDR۱۰و  Dolby Vision  پشتیبانی می‌کنند. علاوه برتمام این موارد تلویوزیون‌ها مجهز به سیستم اندروید اوریو جدید هستند.

از سوی دیگر با کمک پردازشگر جدید مدل‌های گفته شده  ویژگی‌هایی کاملا جدید مانند تصویر با وضوح بسیار بالا را ارائه می‌کنند.

تلویزیون او ال ای دی A۹F مجهز به فناوری Acoustic Surface Audio+ است که نسخه بهبود یافته ویژگی است که سبب می‌شود نمایشگر مانند یک بلندگو عمل کند.

در تلویزیون Z۹F فناوری X-Wide Angle به کار رفته که سبب می‌شود کیفیت تصویر از زاویه پهلو نیز تغییری نکند. ویژگی دیگر X-Motion Clarity است که کیفیت تصویر را ارتقا می‌دهد.