آپدیت جدید ویندوز 10 حالت گیم را به این سیستم عامل اضافه می‌کند

آپدیت بزرگی به نام The Creators Updateبرای ویندوز 10 عرضه شد که قابلیت‌های جدیدی از جمله Game Mode و سرویس Beam را برای گیمرها فراهم کرده است.

آپدیت جدید ویندوز 10 حالت گیم را به این سیستم عامل اضافه می‌کند

چندی پیش شاهد عرضه نسخه آزمایشی Game Mode در قالب یک به‌روزرسانی برای ویندوز 10 بودیم که تنها در اختیار اعضای برگزیده Windows Insider قرار گرفت. حال کمپانی مایکروسافت با عرضه آپدیتی تازه به نام The Creator Update این حالت را به همراه چندین ویژگی جدید به سیستم عامل ویندوز 10 افزوده که انجام بازی‌های ویدیویی را برای گیمرها لذت بخش‌تر از همیشه می‌کند.

The Game Mode به منظور ارتقا دادن اجرا و ثبات بازی، سیستم عامل منابع لازم را به صورتی بهبود یافته به آن اختصاص می‌دهد. این قابلیت از همه بازی‌هایی که در حال حاضر برای این پلتفرم عرضه شده‌اند پشتیبانی می‌کند و همچنین بازی‌های آینده  را نیز پوشش خواهد داد.

برای دسترسی به Game Mode باید به منوی Game Bar رفته و از قسمت تنظیمات (Settiing) این حالت را برای بازی در حال اجرای خود روشن کنید. علاوه بر گیم مد، امکان پخش زنده بازی از طریق سرویس تعاملی Beam برای بازیکنان فراهم شده است.

به گفته ماجور نلسون به‌روزرسانی Creators اولین اقدام مایکروسافت در زمینه ارتقا سیستم عامل خود برای بهبود تجربه بازی‌های ویدیویی است و آپدیتهای دیگری نیز در راه هستند. در ادامه می‌توانید ویدیو نمایش قدم به قدم این آپدیت جدید را تماشا کنید.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه