همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

حمایت آسیاتک از نخستین کنگره ملی ناشنوایان ایران

حمایت آسیاتک از نخستین کنگره ملی ناشنوایان ایران

همزمان با رویداد تبریز ۲۰۱۸ ( پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی) نخستین کنگره ملی ناشنوایان ایران در این شهر طی روزهای ۱۵ تا ۱۹ مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، نخستین کنگره ملی ناشنوایان ایران با حضور بنیانگذار انجمن جهانی مترجمین زبان اشاره، اساتید بین المللی حوزه ناشنوایان، مدیران و فعالین سازمان‌های مردم نهاد ناشنوایان سراسر کشور و اقشار خاص ناشنوایان شامل: پیشکسوتان، هنرمندان، معلمان، دانشجویان، جوانان ورزشکاران، مددکاران، مترجمین زبان اشاره ناشنوایان و مسئولین کشوری و استانی برگزار می‌شود.

بررسی نقایص موجود در خصوص مددکاری ناشنوایان ایران، بررسی حقوق شهروندی و اداری ناشنوایان ایران و بررسی حقوق کودک و نوجوان ناشنوا در خانواده و اجتماع و آسیب شناسی آن از جمله موضوعات مهم این کنگره است.

بنابراین گزارش شرکت آسیاتک که همواره از سازمان‌های پیشرو در بحث مسئولیت‌های اجتماعی بوده است، اکنون نیز در همین راستا حمایت مادی و معنوی از این کنگره را بر عهده دارد. حمایت از موسسه خیریه محک، حمایت از انجمن دیابت و اهدای عضو و ده‌ها سازمان مردم نهاد دیگر از جمله دیگر اقدامات مهم آسیاتک در این حوزه است.

درج دیدگاه

بررسی بازی