تبریک وزیر ارتباطات به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

وزیر ارتباطات با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار گفت: اگر تلاش های خبرنگاران برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده، آزار دهنده می شد.

تبریک وزیر ارتباطات به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

وزیر ارتباطات با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار گفت: اگر تلاش‌های خبرنگاران برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده، آزار دهنده می‌شد.

به گزارش عصر ارتبطا، محمدجواد آذری جهرمی‌در اینستاگرام خطاب به خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران نوشت: درود بر شما که جریان آزاد اطلاعات و آگاهی را در کالبد جامعه به گردش در می‌آورید و با آزادگی از حقوق مردم دفاع می‌کنید.

وی ادامه داد: تنفس در زیست بوم ‌خبر و اطلاع رسانی در عین جذابیت و هیجان معمولا با فشار، تعجیل و گاه تحدید توام است و صبر و طاقتی افزون‌تر از مشاغل دیگر می‌طلبد.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: جوشش ایده‌های بدیع، تمیز سره از ناسره، تسلیم نشدن در برابر فشارهای سیاسی یا پیشنهادهای اغواگرانه و حفظ استقلال در اظهار نظر و تنظیم خبر، ویژگی‌های یک خبرنگار برجسته و شایسته است که جز به انجام رسالت حرفه‌ای خویش و دفاع از حقوق مردم به چیز دیگری نمی‌اندیشد.

آذری جهرمی‌خطاب به خبرنگاران گفت: رسالت شما کشف حقایق، جستجوی پاسخ برای سوالات و ابهامات افکار عمومی‌و نقادی منصفانه و مبتنی بر واقعیت است و با تلاش شماست که مسیر توسعه همه جانبه کشور هموار می‌شود. اگر تلاش‌های شما برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده است، آزار دهنده می‌شد.

وی گفت: تلاش صادقانه و تدبیر آگاهانه شما را در توسعه آگاهی، ایجاد شفافیت، جستجوی حقیقت و نقد مبتنی بر واقعیت را می‌ستایم و روز خبرنگار را پیشاپیش بر همه شما عزیزان تبریک می‌گویم.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه