همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

تکذیب شایعه ورود سامسونگ به صنعت خودروسازی، توسط مدیران این شرکت

تکذیب شایعه ورود سامسونگ به صنعت خودروسازی  توسط مدیران این شرکت

به تازگی شرکت کره‌ای سامسونگ در واکنش به اخبار و گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی، شایعه ورود به صنعت خودروسازی را رد و تکذیب کرد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از ایسنا، پس از آنکه شایعات و گزارش‌های فراوانی در فضای مجازی منتشر شد، شرکت کره‌ای سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی، شایعات منتشر شده مبنی بر ورود به صنعت خودروسازی را تکذیب کرد و گفت که قصد ورود به این حوزه را ندارد.

در حال حاضر سامسونگ بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی نظیر گوشی‌های هوشمند، تلویزیون و لوازم خانگی، قطعات الکترونیکی موردنیاز بسیاری از خودروسازان در جهان را نیز تولید می‌کند که همین امر موجب شده است شایعات و اخبار بسیاری مبنی بر ورود این غول تکنولوژی به عرصه خودروسازی بوجود بیاید.

اما حالا این شرکت با رد و تکذیب این شایعات، اعلام کرده است که تاکنون هیچ برنامه‌ای برای ورود به صنعت خودروسازی نداشته است ولی قصد دارد به همکاری با خودروسازانی که تاکنون برای آنها قطعات الکترونیکی تولید می کرده، ادامه دهد.

پیشتر گمانه زنی‌هایی برای تصاحب یک خودروساز توسط سامسونگ جهت تولید و عرضه خودروهای الکتریکی و خودران وجود داشت که هم اکنون با تکذیب اخبار مربوطه، احتمال آن به صفر می رسد.

درج دیدگاه

بررسی بازی