با "مِستر بلیط" در زمان سفر کنید

مِستر بلیط با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترنیک وزارت صنعت و معدن و تجارت سامانه‌ای آنلاین برای خرید بلیط سفر با امنیت بالا برای کاربران خود ایجاد کرده است.

با

در دنیای امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی به قدری بالاست که حتی بعضی مواقع افکار چند سال پیش بعضی از دانشمندان در حال حاضر به واقعت تبدیل شده و قابل لمس است.

به گزارش عصر ارتباط، با پیشرفت تکنولوژی و تخصصی شدن فعالیت‌های روزمره به افراد مختلف این امکان داده شده است که برای هر کار به متخصص آن مراجعه کنند تا هم کارها راحت تر انجام گیرد و هم ملموس تر شود. با تخصصی شدن فعالیت‌ها ارزش افزوده زیادی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها به وجود آمد.از طرف دیگر صنعت بانکداری در دهه اخیر همسو با پیشرفت تکنولوژی رشد چشمگیری داشته است و به مردم این امکان را داده است تا با در اختیار داشتن کامپیوتر یا تلفن همراهی که متصل به شبکه جهانی یا اینترنت باشد  به راحتی پرداخت‌ها و واریزهای خود را بدون حمل اسکناس انجام دهند.

بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند زمان خود را برای فعالیت‌ها و کارهایی که در آن تخصص دارند صرف کنند و کارهای دیگر خود را به کسب و کارهایی که در آن تخصص دارند واگذار نمایند. این نکته مهم و اساسی باعث شده است تا کسب و کار‌های کوچک و بزرگی پیرامون این موضوع ایجاد شود.

کسب و کارهایی که حتی قدم را فراتر گذاشته و کارهای اساسی‌تری را انجام داده‌اند، با نگاه جزئی‌تر به اطراف خود و انواع مختلفی از این کسب و کارها را می‌توانید مشاهده کرد.فروشگاه‌های اینترنتی و مراکزی که بسیاری از سفارشات کاربران را ثبت و به راحتی به دست آنها می‌رسانند. از لباس و کفش تا مواد خوراکی و غذاهای گرم و سرد تنها با یک تماس تلفنی و یا فشردن چند دکمه به راحتی در دسترس شما خواهد می‌گیرد و شما در هزینه‌ها و زمان خود  صرفه‌جویی می‌کنید.

رزرو بلیط

یکی از این پیشرفت‌ها را می‌توان در صنعت حمل و نقل مشاهده کرد زمانی برای تهیه بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما باید یک روز تمام وقت صرف می‌شد و از یک نقطه شهر با تحمل هزینه مضاعف، صرف وقت و رنج ترافیک به نقطه دیگر برای تهیه بلیط مراجعه می‌کردیم اما به مرور زمان رزرو تلفنی جای مراجعه حضوری را گرفت. اگر فردی می‌خواست مسافرت هوایی داشته باشد باید اقدام به تهیه بلیط هواپیما از آژانس‌های مسافرتی که تعداد آنها هم زیاد بود داشته باشد یا برای تهیه بلیط قطار به ایستگاه راه آهن می‌رفت تا بلیط مقصد مورد نظر خود را رزرو کند.

با

با پیشرفت تکنولوژی افراد و سازمان‌هایی برای راحتی مردم اقدام به طراحی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی در این زمینه کرده‌اند و از فرصت ایجاد شده به نحوه احسنت استفاده کردند. در زمینه خرید بلیط وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی طراحی و وارد بازار شد. اما ما امروز یکی از برجسته‌ترین‌های این مورد را معرفی می‌کنیم.

وب‌سایت و اپلیکیشن مِستر بلیط

با

یکی از موفق‌ترین وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موجود در بازار و اینترنت برند "مِستر بلیط" است. این برند موفق با توانایی منحصربه فرد خود در زمینه فنی و شناخت کامل بازار توانسته است به بهترین شکل ممکن مشکل بسیاری از افراد را در زمینه خرید و رزرو بلیط مرتفع سازد. شما به راحتی می‌توانید با وارد شدن به این وب سایت از زمان حرکت قطار، هواپیما‌ها و حتی اتوبوس‌ها آگاه شوید.

از نکات بسیار مهم در راه اندازی وب سایت مِستر بلیط دقت بسیار بالای اطلاعات در این وب سایت و اپلیکیشن است. در این اپلیکیشن دقت زیادی در رزرو بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس در به روز بودن اطلاعات با جزئیات شده است به طوری که کاربران با وارد کردن نام شهر مبدا و نام شهر مقصد  از زمان دقیق حرکت تمام وسایل نقلیه و حتی نوع شرکتی که خدمات در آن ارائه می‌شود  آگاه شده و بلیط مورد نظر خود را رزرو کنند.

از ویژگی‌های دیگر مستر بلیط پشتیبانی 24 ساعته توسط کارشناسان خبره این شرکت است که هم با ارائه کنندگان خدمات مسافرتی و هم با مسافران ارتباط همسو دارد و این خود باعث صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها شده است.

علاوه بر وب سایت مستر بلیط این شرکت اپلیکشن خود را در دو نسخه اندروید و ios برای کاربران خود ارائه کرده است که هم از سایت و هم از اینترنت قابل دانلود است

مستر بلیط با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترنیک وزارت صنعت و معدن و تجارت سامانه ای آنلاین برای خرید بلیط سفر با امنیت بالا برای کاربران خود ایجاد کرده است.

با

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه