اختلال در 5 مرکز مخابراتی تهران

ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی در تهران به دلیل اجرای عملیات کابل برگردان به مدت ۳ روز دچار اختلال می شود.

اختلال در 5 مرکز مخابراتی تهران

ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی در تهران به دلیل اجرای عملیات کابل برگردان به مدت ۳ روز دچار اختلال می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی تندگویان و پیروزی از امروز ۴ شهریورماه آغاز شده و در مراکز مخابراتی جماران، شهید باهنر (رباط کریم) و قدوسی از فردا پنجم شهریورماه آغاز می‌شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات تندگویان با پیش شماره‌های ۲۲۳۰ الی ۲۲۳۳، ۲۲۵۰ الی ۲۲۵۳، ۲۶۳۰ الی ۲۶۳۲، ۲۶۱۴ در محدوده نادر زندی و در مرکز مخابرات پیروزی با پیش شماره‌های ۳۳۲۵، ۳۳۳۰ الی ۳۳۳۶، ۳۶۶۰، ۳۳۷۸، ۳۳۷۹ در محدوده خیابان‌های پیروزی، شکوفه، شهید فرد اسدی، کوچه شهید فتح الهی، ملکی حداکثر به مدت ۳ روز با اختلال همراه است. 

درهمین حال، با اجرای عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات جماران با پیش شماره‌های ۲۲۲۸، ۲۲۲۹، ۲۶۱۰ الی ۲۶۱۴، ۲۲۸۰ الی ۲۲۸۳ در محدوده خیابانهای منجیل، سپند، سپیدار، عباس زاده، رازتان، بهداد، آجودانیه و در مرکز مخابرات شهید باهنر ( رباط کریم) با پیش شماره‌های ۵۶۴۱ الی ۵۶۴۳ در محدوده رباط کریم، خیابان‌های مطهری و کلهر به مدت ۳ روز دچار اختلال می‌شود.

با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی و دیتای مشترکان در مرکز مخابرات قدوسی نیز از ساعت ۲ بامداد پنجم شهریورمانه به مدت ۴ ساعت با اختلال همراه است.   

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه