افزوده شدن قابلیت مدیریت زمان به برنامه "یوتیوب"

یک اپلیکیشن نمایش ویدئو قابلیتی ارائه کرده که به کابران اجازه می دهد مدت زمان استفاده از آن را مدیریت کنند.

افزوده شدن قابلیت مدیریت زمان به برنامه "یوتیوب"

 یوتیوب به کاربران خود کمک می‌کند تا مدت زمان استفاده از این اپلیکیشن را مدیریت  کنند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، این شرکت ابزارهایی برای حفظ سلامت دیجیتال ارائه می‌کند. یکی از آنها قابلیتی است که به کاربران نشان می‌دهد به طور روزانه و هفتگی چه مدت زمان در اپلیکیشن وقت صرف کرده اند.

این آخرین نمونه از تلاش شرکت‌های سیلیکون ولی برای مقابله با اعتیاد به موبایل  است. درهمین راستا از امروز ویژگیTime Watched برای تمام کاربران یوتیوب فعال می‌شود.

یوتیوب در یک پست وبلاگی نوشت: هدف ما فراهم کردن درک بهتری از زمانی است که کاربران در یوتیوب صرف می‌کنند. به این ترتیب آنها می‌توانند تصمیماتی آگاهانه درباره استفاده از این اپلیکیشن بگیرند.

این قابلیت در منو حساب کاربری اپلیکیشن یوتیوب قرار دارد و مدت زمانی که کاربر در اپلیکیشن می‌گذراند را براساس امروز، دیروز، هفت روز گذشته و حتی متوسط مصرف روزانه را نیز به کاربر نشان می‌دهد.

 این ابزار همچنین به کاربران اجازه می‌دهد محدویت‌های زمانی برای مدت استفاده از اپلیکیشن تعیین کنند که در بخش تنظیمات کنترل می‌شود.

علاوه براین موارد یوتیوب اکنون ویبره مربوط به نوتیفیکیشن‌ها بین ساعت ۱۰شب تا ۸ صبح را غیر فعال می‌کند. بنابراین در زمان خواب کاربر مزاحم او نمی‌شود.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه