میزان فروش نینتندو سوییچ از ۲.۴ میلیون دستگاه عبور کرد

هفته گذشته کمپانی نینتندو اعلام کرد در آمریکا طی ماه گذشته بیش از ۹۰۰ هزار دستگاه از نینتندو سوئیچ فروش رفته است. حال با استناد بر گزارش گروه SuperData میزان فروش جدیدترین کنسول نینتندو در سراسر جهان از ۲.۴ میلیون دستگاه عبور کرده است.

میزان فروش نینتندو سوییچ از ۲.۴ میلیون دستگاه عبور کرد

پیش از این نینتندو اعلام کرده بود امیدوار است تا انتهای ماه مارس (اسفند - فروردین) ۲ میلیون دستگاه از سوییچ را به فروشگاه‌های سراسر جهان ارسال کند اما اینطور که پیداست میزان فروش این کنسول حتی فراتر از انتظارات نینتندو ظاهر شده است. بر اساس گزارش SuperData احتمالا تا پایان سال جاری میلادی چیزی در حدود ۷.۲ میلیون دستگاه از سوییچ به فروش خواهد رسید.

مدیر SuperData، «جوست ون درونن» (Joost van Dreunen) در این باره بیان کرده است:

کنسول جدید نینتندو فراتر از انتظارات ظاهر شده و همین موضوع نشان می‌دهد آن‌ها در حال حاضر مسیر درستی برای جلب دوباره اعتماد بازیکنان و سرمایه‌گذاران پیش گرفته‌اند.

ون درونن ادامه داد که طی ماه‌های آینده بازی‌های بسیار خوبی همانند Mario Kart 8 Deluxe و Splatoon 2 برای سوییچ منتشر می‌شوند که یحتمل فروش مناسبی خواهند داشت. همچنین عناوین نوستالژیکی همچون ToeJam and Earl: Back in the Groove نیز قرار است طی سال جاری میلادی برای این کنسول منتشر شوند که سبب ایجاد یک تفاوت شده و برگ برنده‌ای برای سوئیچ نسبت به رقیبان به شمار می‌رود.

پیش از این نیز نینتندو اعلام کرد بیش از ۱ میلیون نسخه از بازی  The Legend of Zelda: Breath of the Wild به فروش رسیده است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه