بررسی 150 ایده برتر در استارت آپ روستایی قزوین

مدیرکل دفتر روستایی استانداری از بررسی 150ایده برتر در استارت آپ روستایی قزوین خبرداد.

بررسی 150 ایده برتر در استارت آپ روستایی قزوین

مدیرکل دفتر روستایی استانداری از بررسی 150ایده برتر در استارت آپ روستایی قزوین خبرداد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از برنا، اکرم نجفی مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین با اعلام این خبر گفت: نخستین رویداد کسب و کار آینده روستایی «استارت آپ» با بررسی ۱۵۰ایده برتر در دانشگاه آزاداسلامی قزوین افتتاح شد.

نجفی بیان داشت: این رویداد به منظور کمک به توسعه کسب و کار روستایی و ارائه تسهیلات به صورت هدفمند از ۱۰شهریور ماه به مدت چهار روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برپا شده است.

وی افزود: در استارت آپ روستایی ۱۵۰ایده برتر از استان های قزوین، گیلان، مازندران، اردبیل و زنجان ارائه شده که ۵۰ایده از قزوین است.

مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین تصریح کرد: همچنین ۵۰مربی و داور ملی در مدت سه روز ارزیابی ایده ها را بر عهده دارند و در پایان از پنج ایده برتر تقدیر شده و صاحبان این ایده ها از تسهیلات ارزان قیمت برخوردار می شوند.

نجفی گفت: مهمترین محورهای این استارت آپ روستایی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی، بهداشت و سلامت، کشاورزی، شیلات و دامپروری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تولیدات بومی و محلی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، محیط زیست و پسماند و بازاریابی فروش است.

استارت آپ روستایی در ۶منطقه کشور برگزار می شود که منطقه یک شامل استانهای گیلان، مازندران، اردبیل و زنجان است.

علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین و ایده پردازان استان های مختلف ازجمله حاضرین در دانشگاه ازاد اسلامی قزوین بودند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه