پاسخ وزیر ارتباطات در مورد پوشیدن تی‌شرت و شلوار جین در محل کارش؛ عده‌ای درصدد ایجاد فازی هستند و ما هر کاری می‌کنیم می‌گویند برای آینده برنامه دارد!

وزیر ارتباطات در مورد بازتاب پوشیدن تی شرت و شلوار جین در محل کارش گفت: عده ای ما هر کاری می کنیم می گویند برای آینده برنامه دارد.

پاسخ وزیر ارتباطات در مورد پوشیدن تی‌شرت و شلوار جین در محل کارش؛  عده‌ای درصدد ایجاد فازی هستند و ما هر کاری می‌کنیم می‌گویند برای آینده برنامه دارد!

وزیر ارتباطات در مورد بازتاب پوشیدن تی شرت و شلوار جین در محل کارش گفت: عده ای ما هر کاری می‌کنیم می‌گویند برای آینده برنامه دارد.

به گزارش عصر ارتباط، محمدجواد آذری جهرمی‌صبح امروز در برنامه تلویزیونی حالا خورشید در پاسخ به دلیل پوشیدن تی‌شرت و شلوار جین در محل کارش  و انتقاداتی که به وی در این زمینه وارد شد، توضیح داد.

وی با بیان اینکه عده‌ای درصدد ایجاد فازی هستند و ما هر کاری می‌کنیم می‌گویند برای آینده برنامه دارد.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه برای آنکه بخواهیم چیزی را خراب کنیم بر آن تگ می‌زنیم گفت: خوشبختانه همیشه تلاش کرده ام در زندگی، خودم باشم و به همین دلیل بین مردم می‌روم فوتبال بازی می‌کنم و در جامعه مانند سایر مردم زندگی می‌کنم تا ثابت کنم که مردمی‌هستم.

وی گفت: دیگرانی که نمی‌خواهند و یا گزینه‌شان نمی‌تواند بین مردم برود شروع به گفتن این حرف‌ها می‌کنند و تگ سیاسی به عملکرد ما می‌زنند.

جهرمی‌با بیان اینکه در روزهای عادی موظفم در دفتر وزارت ارتباطات به صورت رسمی‌لباس بپوشم گفت: اما در روزهای غیرعادی با همین گونه لباس در بین مردم حاضر می‌شوم.

وی در مورد حضور کیمیا علیزاده در دفتر وزارت ارتباطات و پوشش خود در این دیدار گفت: این دیدار غیررسمی‌بوده و از آنجایی که آقای دکتر صالحی امیری از من خواست به عنوان وزیر معین استان البرز با کیمیا علیزاده دیدار داشته و از مشکلات پیش آمده از وی دلجویی کنم، این دیدار رقم خورد.

جهرمی‌تاکید کرد: بنا نبود دیدار رسانه‌ای شود اما عکسی توسط یکی از دوستان ما در یکی از شبکه‌های اجتماعی درج پیدا کرد و این حرف و حدیث‌ها را به وجود آورد.

وی با تاکید بر اینکه در زمان‌های غیررسمی‌با همین تیپ در بین مردم حاضر می‌شوم، گفت: هفته ای دو بار با معاونان وزارت ارتباطات فوتبال بازی کرده و ورزش شنا را دنبال می‌کنیم.

آذری جهرمی‌ادامه داد: کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند لنز سیاسی چشمان‌شان را عوض کنند و به کسی که در بین مردم می‌رود و مردمی‌است تگ سیاسی نزنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه