با نسخه دمو و رایگان FIFA 19، خود را برای رقابت‌های نفس‌گیر آماده کنید!

از روز پنجشنبه بیست و دوم شهریور ماه امسال به تجربه نسخه دموی بازی فیفا 19 بپردازید!

با نسخه دمو و رایگان FIFA 19، خود را برای رقابت‌های نفس‌گیر آماده کنید!

بر اساس بیانیه جدید شرکت نامدار الکترونیک آرتز، بازیکنان و علاقه مندان به دنیای فوتبال از روز پنج شنبه بیست و دوم شهریور ماه امسال می‌توانند نسخه دموی بازی FIFA 19 را به صورت رایگان تجربه کنند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از کلیک، چند سالی است که هر دو شرکت رقیب و بزرگ الکترونیک آرتز و کونامی‌پیش از عرضه نسخه جدید بازی‌های شبیه ساز فوتبال خود به نام‌های «فیفا» و «پی اس»، یک نسخه دمو و آزمایشی به صورت کاملا رایگان در اختیار طرفداران و هواداران خود قرار می‌دهد تا بازیکنان با تجربه این نسخه، تا حدودی با تغییرات ایجاد شده در بازی آشنا شوند و خود را برای تجربه و رقابت‌های نفس گیر نسخه نهایی و کامل بازی آماده کنند.در همین رابطه، چند هفته پیش بود که شرکت کونامی‌نسخه دمو و آزمایشی بازی PES 2019 را به صورت رایگان عرضه کرد و در این نسخه بازیکنان به 10 تیم باشگاهی و 2 تیم ملی دسترسی دارند. حال با توجه به اینکه کمتر از یک ماه به انتشار بازی فیفا 19 باقی مانده است، این بار نوبت به شرکت سرشناس الکترونیک آرتز رسید که در تازه ترین بیانیه خود، زمان دقیق انتشار نسخه دموی بازی FIFA 19 را مشخص کرد.

بر اساس گفته بخش ورزش‌های الکترونیکی شرکت الکترونیک آرتز، نسخه دموی بازی FIFA 19 در روز پنج شنبه بیست و دوم شهریور ماه سال جاری (سیزدهم سپتامبر سال جاری میلادی) به صورت رایگان بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می‌شود.

متاسفانه سازندگان تا به این لحظه جزئیات بیشتری در خصوص نسخه دموی بازی FIFA 19 منتشر نکرده و تنها به اعلام تاریخ دقیق انتشار آن بسنده کرده اند. همانطور که از نام این نسخه یعنی دمو پیدا است، بدیهی است که این نسخه از حیث محتویات بسیار محدود بوده و شامل تمامی‌حالت‌های بازی، تیم‌ها و ورزشگاه‌ها نمی‌شود.

با نسخه دمو و رایگان FIFA 19، خود را برای رقابت‌های نفس‌گیر آماده کنید!

بدین ترتیب، هنوز مشخص نیست که کدام ورزشگاه‌ها و استادیوم و همچنین کدام تیم‌های باشگاهی و ملی در نسخه دموی بازی FIFA 19 در دسترس بازیکنان و گیمرها قرار دارد و توسعه دهندگان کدام یک حالت‌های متنوع و مختلف بازی را برای آن در نظر گرفته اند.

با این وجود، بنا بر نسخه‌های قبلی، به نظر می‌رسد که در این نسخه تنها رقابت‌های تک نفره و یا Co-op قابل انجام خواهد بود و بازیکنان از میان 10 الی 15 تیم مختلف معروف باشگاهی و ملی، در یک استادیوم بزرگ نظیر ورزشگاه سانتیاگو برنابئو (استادیوم رسمی‌باشگاه رئال مادرید) و بدون امکان تغییر شرایط آب و هوایی و زمان مسابقه، با هوش مصنوعی بازی رقابت کنند.

از دیگر خبرهای مرتبط با مجموعه فیفا می‌توان به فروش بیست و چهار میلیون نسخه ای عنوان ویدیویی FIFA 18 اشاره کرد که این رقم برای یک بازی سالانه رقم شگفت انگیز و قابل توجهی است. از طرفی، این فروش باعث شد تا میزان فروش کلی سری فیفا تا به امروز از مرز 260 میلیون نسخه نیز عبور کند و رکوردی جدیدی برای این مجموعه شبیه ساز فوتبال و شرکت الکترونیک آرتز به ثبت برسد. 

قرار است نسخه نهایی و کامل بازی FIFA 19 در روز ششم مهر ماه سال 97 (بیست هشتم سپتامبر سال میلادی 2018) بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شود.

با نسخه دمو و رایگان FIFA 19، خود را برای رقابت‌های نفس‌گیر آماده کنید!

از این رو، در حال حاضر نسخه‌های استاندارد، Champions و «آلتیمیت» (Ultimate) این عنوان ویدیویی مورد انتظار به ترتیب با قیمت‌های 59.99 دلار، 79.99 دلار و 99.99 دلار در فروشگاه‌های اوریجین، پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو و eShop به صورت دیجیتالی به فروش می‌رسد که سازندگان مزایا و هدایایی دسترسی محدود به برخی بازیکنان و فوتبالیست‌های مشهور دنیا در بخش آلتیمیت تیم، پک‌های Jumbo Premium Gold، انتخاب بازیکن UEFA Champions League Gold و نسخه ویژه FUT Kits را برای پیش خریداران این عنوان در نظر گرفته‌اند.