آغاز به کار نشست رؤسای دانشگاه‌ها و پارک‌های فناوری با حضور معاون اول رییس جمهوری

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور امروز، دوشنبه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری – معاون اول رییس جمهوری – در دانشگاه علم و صنعت آغاز به کار کرد.

آغاز به کار نشست رؤسای دانشگاه‌ها و پارک‌های فناوری با حضور  معاون اول رییس جمهوری

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور امروز، دوشنبه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری – معاون اول رییس جمهوری – در دانشگاه علم و صنعت آغاز به کار کرد.

به گزارش عصر ارتباط، در آستانه آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها نشست رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری کشور امروز دوشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارکهای علم و فناوری کشور در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

در ابتدای برگزاری این اجلاس دکتر جهانگیری و دکتر منصور غلامی وزیر علوم به همراه سایر رؤسا و مسئولان شرکت‌کننده با حضور در مرقد شهدای دانشگاه علم و صنعت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

در ادامه این نشست دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری، دکتر مجتبی شریعتی‌نیاسر معاون آموزش وزیر علوم گزارش خود در خصوص وضعیت اشتغالزایی، دانش‌آموختگان و مهارت‌افزایی دانشجویان دانشگاه‌ها را ارائه خواهند کرد و رؤسای دانشگاه‌های کشور نیز نظرها و دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل و موضوعات مختلف آموزش عالی در آستانه سال جدید تحصیلی بیان می‌کنند.

همچنین برگزاری نشست تخصصی شرایط دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان و ارائه‌ گزارش توسط دکتر نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از دیگر بخش‌های اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور است.

به گزارش ایسنا، نشست اجلاس سراسری رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه