همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

افروده شدن امکان برقراری تماس، در به روزرسانی جدید بلندگوهای اپل

افروده شدن امکان برقراری تماس  در به روزرسانی جدید بلندگوهای اپل

اپل در مراسمی‌از محصولات جدید خود رونمایی کرد. در این مراسم علاوه بر رونمایی از محصولات این شرکت از چند به روز سانی نیز خبر داد.  

به گزارش عصر ارتباط  به نقل از مهر،  کاربران به زودی می‌توانند با درخواست از دستیار صوتی از طریق بلندگوی HomePod تماس برقرار و دریافت کنند.  البته کاربران این بلندگو باید کمی‌بیشتر منتظر باشند چون هنوز به روزرسانی‌ها ارائه نشده اند.

قابلیت جدید تماس بلندگوی هوشمند  عالی است و صدا با کیفیتی روشن و واضح به گوش می‌رسد.

کافی است کاربر از سیری بخواهد با یکی از شماره‌های دفتر تلفن او تماس برقرار کند یا شماره تلفن را با صدای بلند بگوید. تماس های ورودی به طور خودکار  از آیفون به بلندگو منتقل می‌شوند. 

 علاوه بر این موارد بلندگو  از میانبر دستیار صوتی سیری نیز پشتیبانی می‌کند، به این ترتیب کاربران می‌توانند  به اپلیکیشن‌ها دستوراتی بدهند. 

علاوه برآن در این مراسم اپل اعلام کرد نسخه جدید iOS  در ۲۶شهریور(١٧سپتامبر )رونمایی می‌شود.  علاوه بر iOS ۱۲ ، سیستم عامل لپ تاپ‌های مک یعنی Mojave  و Watch OS ۵ (آخرین نرم افزار ساعت اپل)نیز رونمایی خواهند شد.  این سیستم عامل سبب می‌شود عملکرد دستگاه‌های قدیمی‌تر ٧٠ درصد سریع تر شود.  به این ترتیب اپلیکیشن‌ها سریع تر عمل می‌کنند و قابلیت‌های دوربین سریع تر می‌شوند.  در این سیستم عامل ابزارهای دیجیتالی سلامت بیشتری وجود دارند. 

درج دیدگاه

بررسی بازی