همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

قدردانی وزیر ارتباطات از کارکنان وزارتخانه جهت کسب رتبه برتر چهاردهمین جشنواره شهید رجایی

قدردانی وزیر ارتباطات از کارکنان وزارتخانه جهت کسب رتبه برتر چهاردهمین جشنواره شهید رجایی

وزیر ارتباطات از مدیران و کارکنان خود جهت کسب رتبه برتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارزیابی یکساله دستگاه‌های دولتی قدردانی کرد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد آذری جهرمی‌وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مدیران و کارکنان این وزارتخانه در کسب رتبه برتر چهاردهمین جشنواره شهید رجایی، خطاب به مدیران و کارکنان این وزارتخانه و همه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه طی نامه ای نوشت: بی شک دستیابی به موفقیت‌ها و اهداف ترسیم شده تنها در سایه تلاش، پشتکار، همدلی و همراهی تمامی‌همکاران میسر می‌گردد و هر آنچه در وزارت ارتباطات شاهد آن هستیم نتیجه تلاش و کوشش کارکنان ارزشی، متعهد و خدوم این مجموعه است.

وی افزود: امیدواریم با تلاش مضاعف همکاران ارجمند بتوانیم با خدمت رسانی هدفمند در حوزه فعالیت‌های مربوطه، منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه‌های ریاست جمهور را در تقویت تولید داخلی و رونق کسب و کار و خدمتگزاری به مردم شریف محقق کنیم.

آذری جهرمی‌با تاکید بر بررسی نتایج و اثربخشی فعالیت‌ها، عنوان کرد: ضروریست خود ارزیابی در تمامی‌رده‌ها، حوزه‌ها و فعالیت‌ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته تا براساس نتایج حاصله برنامه‌های کاربردی و موثر به اجرا درآید.

درج دیدگاه

بررسی بازی