درخواست‌ خانه تئاتری‌ها از وزیر ارتباطات؛ اپراتورهای تلفن همراه به سمت اسپانسری جشنواره سوق داده شوند

دبیر جشنواره تئاتر فجر از وزیر ارتباطات درخواست کرد، اپراتورهای تلفن همراه به سمت اسپانسری جشنواره سوق داده شوند.

درخواست‌ خانه تئاتری‌ها از وزیر ارتباطات؛ اپراتورهای تلفن همراه به سمت اسپانسری جشنواره سوق داده شوند

دبیر جشنواره تئاتر فجر از وزیر ارتباطات درخواست کرد، اپراتورهای تلفن همراه به سمت اسپانسری جشنواره سوق داده شوند.

به گزارش عصر ارتباط، به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، دیروز (۲۵ شهریور ماه) اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل خانه تئاتر با محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در محل دفتر وزارتخانه دیدار و درخواست‌هایی را درباره اسپانسرینگ و استفاده از سالن‌های وزارتخانه مطرح کردند.
در این نشست، بهزاد فراهانی با تاکید براینکه «بیان مشکلات و ارائه خواسته‌های هنرمندان قرار بر دولتی شدن ما نیست و ما طبق وظیفه هنرمندی، حاکمیت را در صورت نیاز نقد کرده و می‌کنیم»، از وزیر ارتباطات خواست تا طبق مصوبه هیئت دولت امکانات متفاوت از جمله سالن‌های خود را به اجرای تئاتر اختصاص داده و پرسنل وزارتخانه و خانوادهای آن‌ها را به دیدن تئاتر تشویق کند.

او برای تحقق این امر درخواست انعقاد تفاهم‌نامه خانه تئاتر با وزارت ارتباطات را پیشنهاد کرد.

‎در ادامه اصغر همت ضمن تایید سخنان فراهانی، درخواست حمایت وزیر از هنر و هنرمندان در جلسات هیئت دولت را مطرح کرد و ‎نادر برهانی مرند هم به عنوان دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر مشکلات جشنواره امسال به دلیل تحریم ها و نوسانات را عنوان کرد و از جهرمی خواست تا اپراتورهای تلفن همراه را به سمت اسپانسری تئاتر فجر سوق دهد.

‎سپس گیل‌آبادی از وزیر ارتباطات درخواست کرد تا حمایتی همچون حمایت از ورزش  را از تئاتر و خانه تئاتر داشته باشد. مدیرعامل خانه تئاتر همچنین درخواست تجهیز امکانات سخت افزاری، شبکه و نرم افزاری و پشتیبانی مادی و معنوی برای راه اندازی استارتاپ‌های نمایشی برای رسیدن به اقتصاد پایدار تئاتر و برای عمارت جدید خانه تئاتر را مطرح کرد.

 آذری جهرمی هم از پیشنهاد عقد تفاهم‌نامه برای استفاده هنرمندان از سالن‌ها و فضاهای وزارتخانه استقبال کرد و وعده داد که به نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خانه تئاتر به فوریت رسیدگی شود.
وزیر ارتباطات در ادامه راهکارهایی در خصوص استفاده اهالی تئاتر از امکانات و زیرساخت‌های مهیاشده در فضای مجازی را هم ارائه کرد که مورد استقبال اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.

‎این نشست با اهدای مدالیوم خانه تئاتر به وزیر ارتباطات به عنوان یادبود این جلسه پایان یافت.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی