ROG Thor ایسوس، خاص ترین منبع تغذیه دنیا

ایسوس، برند نخست گیمینگ در جهان، خاص ترین پاور دنیا را معرفی کرد. ایسوس به منظور تکمیل سبد کالای سری ROG، سری منبع تغذیه خود را با نام ROG Thor با خروجی های 850 و 1200 واتی برای عموم عرضه کرده است.

ROG Thor ایسوس، خاص ترین منبع تغذیه دنیا

ایسوس، برند نخست گیمینگ در جهان، خاص ترین پاور دنیا را معرفی کرد. ایسوس به منظور تکمیل سبد کالای سری ROG، سری منبع تغذیه خود را با نام ROG Thor با خروجی‌های 850 و 1200 واتی برای عموم عرضه کرده است.

سری ROG Thor

به گزارش عصر ارتباط، از خنک سازی اختصاصی گرفته تا جنبه‌های زیبایی شناسی، ایسوس با معرفی سری ROG Thor، تنوع کاملی از محصولات را به منظور تکمیل سیر موفق کارت گرافیک‌ها و مادربوردهای سری ROG خود در پیش گرفته است. در منبع تغذیه قطعات و هیت سینک‌ها یکی از حیاتی‌ترین بخش‌ها هستند که با راندمان خروجی نسبت مستقیم دارند. ROG Thor 1200W Platinum و ROG Thor 850W Platinum با داشتن هیت سینک ویژه با طراحی خاص، 2 برابر سطح مقطع بیشتری را برای درگیری با هوا نسبت به مدل استاندارد در دسترس قرار داده است. داشتن هیت سینک بزرگتر به معنای خنک سازی بهتر در حال فشار کار و افزایش طول عمر قطعات آن است.

ROG Thor ایسوس، خاص ترین منبع تغذیه دنیا

زمانی که نیاز به گیمینگ با سطح بالا دارید، بی شک قطعات سیستم نیز رده بالا و پر مصرف است و نیاز به یک پاور حرفه ای حس خواهد شد. سری ROG Thor با داشتن فن‌های لبه دار ابداعی ایسوس با قطر135 میلیمتری که در کارت گرافیک‌های رده بالای ایسوس دیده می‌شود، بدون ایجاد صدای اضافه بهترین گردش هوا را برای قطعات درون پاور ایجاد می‌کند. همچنین فن در این سری با گواهی ضد نفوذ IP5X تجهیز شده تا علاوه بر دوام و طول عمر، از ورود گرد و خاک به درون آن جلو گیری شود.

یکی از مهمترین فاکتور‌های یک منبع تغذیه داشتن گواهی 80 Plus است که این گواهی دارای سطوح مختلفی است که رده بالاترین آن گواهی 80 PLUS Platinum می‌باشد. در پاورهای سری ROG Thor از رده بالاترین قطعات الکترونیکی استفاده شده و خازن‌های به کار گرفته شده در آن نیز 100% ژاپنی بوده و همه اینها در کنار هم عملکرد بی نقصی را برای کل سیستم به همراه خواهد داشت.

در نسل‌های جدید مادربوردهای ایسوس، خنک کننده‌های پردازنده و حالا در منبع تغذیه، یک نمایشگر LCD کوچک در نظر گرفته شده که در هر قطعه کاربری آن متفاوت است. در پاور‌های سری ROG Thor یک LiveDash OLED به منظور نمایش بلادرنگ مصرف کل سیستم و میزان آمپراژ خروجی پاور به شکلی بسیار زیبا وجود دارد تا برای کاربر امکان بررسی میزان مصرف سیستم در لحظه را بدون هیچ ابزار یا نرم افزار اضافه‌ای فراهم آورد.

ROG Thor ایسوس، خاص ترین منبع تغذیه دنیا

سیستم‌های مدرن، برای به رخ کشیدن طراحی رده بالای خود از ظاهر قطعات رده بالای خود معمولاً استفاده می‌کنند. سری ROG Thor بی شک زیباترین پاور تولید شده برای سیستم‌های حرفه ای است که زیبایی آن از عناصر مختلفی نشأت می‌گیرد. نخست نشان ROG در قسمت فن گریل آن به وضوح دیده می‌شود.  نورپردازی بسیار فاخر Aura Sync نیز در سراسر آن دیده می‌شود ودر کنار آن نشان ROG موجود در بدنه می‌تواند توسط مادربوردهای ایسوس با رابط RGB Addressable کنترل شود.

همچنین به منظور زیبایی بیشتر کابل‌های سری ROG Thor با حالت اسلیو (Sleeve) عرضه می‌شود تا زیبایی سیستم دوچندان شود.

این پاورها از ماه آینده در کشور همزمان با عرضه جهانی آن در دسترس خواهد بود.  

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه