برگزاری "نمایشگاه بزرگ icee" توسط مجموعه نمایشگاهی "رادیس فیر" در بوستان گفتگو

به گزارش مدیران اجرایی مجموعه نمایشگاهی رادیس فیر آقای وکیلی و خانم خرامان این اولین باری است که نمایشگاه جهانی icee در این سطح در ایران با حضور تولیدکنندگان توانمند چینی با رویگرد جوینت ونچری با شرکت‌های ایرانی نمایشگاه‌ قطعات الکترونیک مصرفی در بوستان گفتگوی تهران از 4 الی 6 مهر ماه برپا شده است.

برگزاری

به گزارش مدیران اجرایی مجموعه نمایشگاهی رادیس فیر آقای وکیلی و خانم خرامان این اولین باری است که نمایشگاه جهانی icee در این سطح در ایران با حضور تولید کنندگان توانمند چینی با رویگرد جوینت ونچری با شرکت‌های ایرانی نمایشگاه‌ قطعات الکترونیک مصرفی در بوستان گفتگوی تهران از 4 الی 6 مهر ماه برپا شده است.

برگزاری نمایشگاه بزرگ icee توسط مجموعه نمایشگاهی رادیس فیر در بوستان گفتگو

به گزارش هفته نامه عصر ارتباط، این نمایشگاه با حضور برخی از مسئولین و مدیران شرکت‌های ایرانی و چینی افتتاح شد که در ابتدا آقای موسویان مدیر دفتر آسیا اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت گفت: کشور چین با مدیریت رهبران خود امروزه به یکی از بزرگترین قدرت‌های اقتصادی تبدیل شده و شریک تجاری 100 کشور جهان از جمله ایران است.

موسویان ادامه داد: امروزه لوازم مصرفی قطعات الکترونیکی در سبد نیازهای خانوار قرار دارد و این صنعت از اهمیت خاصی برخوردار است و امیدوارم شرکت‌های چینی و ایرانی بتوانند در این نمایشگاه ارتباط خوبی برقرار کنند و منجر به انعقاد قراردادهای مناسبی شود.برگزاری نمایشگاه بزرگ icee توسط مجموعه نمایشگاهی رادیس فیر در بوستان گفتگو

در ادامه آقای جای معاون دبیر کل شرکت شنژن اتوبان آریان گفت: شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه تنها برای فروش محصولات به ایران نیامدند و هدف آنها همکاری و جوینت ونچری با شرکت‌های ایرانی است و امیدواریم تحت حمایت دولت، اتاق بازرگانی و شرکت‌های ایرانی به اهداف و پروژه‌های تولید مشترک دست پیدا کنیم.

سری نمایشگاه‌های بین‌المللی قطعات  الکتریکی مصرفی (ICEE) تاکنون تنها برگزارکننده نمایشگاه تخصصی محصولات الکترونیکی به صورت سری و مستمر در نقاط مختلف دنیا بوده است و نمایشگاه‌های تخصصی موفقی را در این رابطه در کشورهایی همچون برزیل، اندونزی، آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی برگزار نموده که هر یک از این نمایشگاه‌ها نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته است. ما کمک و هدفگ‌ذاری کردهایم تا با مشارکت صنایع بزرگ در منطقه Pearl River Delta خصوصا شنژن بتوانیم محصولات و قابلیت‌های این شرکت را در قالب تجارت بین‌المللی بین ایران و چین توسعه دهیم.

در شنژن شرکت‌های موفق با تکنولوژی پیشرفته مانند هواوی (Huawei)، کنکا(Konka)، اسکای ورد(Skyworth)، تنسنت(Tencent)، بی وای دی(BYD) و زد تی ای(ZTE) قرار گرفته‌ اند. تعداد زیادی از غرفه داران در صنعت با تکنولوژی بالا آموزش دیده‌اند و محصولات متعددی با تکنولوژی بالا و در انواع مختلف را در نمایشگاه لوازم الکتریکی مصرفی (ICEE.2018.IRAN) ایران عرضه خواهند کرد. در طول دوره نمایشگاه بر محصولات با تکنولوژی پیشرفته متمرکز خواهیم شد و قویا معتقدیم که این محصولات با تکنولوژی پیشرفته نه تنها ترویج اقتصاد و همکاری بین ایران و چین را نشان می‌دهد بلکه افق فکری ایرانیان را بیش از پیش گسترش داده و حتی تغییرات قابل توجهی در بهبود زندگی ایرانیان خواهد گذاشت.

برگزاری نمایشگاه بزرگ icee توسط مجموعه نمایشگاهی رادیس فیر در بوستان گفتگو

 


محصولات نمایشگاه قطعات الکترونیک مصرفی:

1- محصولات ارتباطی و لوازم جانبی

تلفن‌های همراه، باتری‌ها، پاور بانک، شارژر، کابل داده، قاب تلفن همراه، فن آوری‌های ارتباطات ماهواره ای، کابل‌های ارتباطی، کابل‌های نوری و سایر محصولات و لوازم جانبی ارتباطی.

2- کامپیوتر، سخت افزار و نرم افزار و محصولات جانبی

رایانه‌های شخصی، نوت بوک‌ها، تبلت، مانیتور، براکات و میز کامپیوتر، بلندگو، صفحه کلید، موس، هدست، و کنترل از راه دور، دستگاه‌های بی سیم، دستگاه‌های ذخیره سازی داده‌ها و غیره.

3- محصولات الکترونیکی قابل حمل و لوازم جانبی

لوازم بلوتوث، کتاب خوانهای الکترونیکی، پخش کننده‌های صوتی و تصویری شخصی، قلم‌های لمسی و غیره.

4- تجهیزات بازی‌های رایانه‌ای و لوازم جانبی

بازی‌ها، ورزش‌های الكترونیكی، تجهیزات بازی، تجهیزت واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و لوازم جانبی انها.

5- دستگاه‌های پوشیدنی

ساعت‌های هوشمند، دستبند هوشمند، کلاه هوشمند، طلا و جواهر هوشمند، لباس هوشمند، کمربندهای هوشمند، عینک هوشمند و دیگر وسایل پوشیدنی هوشمند.

6- تکنولوژی خودرو

اوازم الکترونیک خودرو و سایر محصولات مرتبط.

7- خانه و سبک زندگی

سینمای خانگی و لوازم جانبی، لوازم خانگی و لوازم خانگی کوچک، تجهیزات امنیت هوشمند، محصولات دیجیتال و غیره

8- فناوری‌های نوظهور

چاپ 3 بعدی و لوازم جانبی، هوش مصنوعی و غیره

9- سیستم‌های رانندگی بدون سرنشین

وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین، وسایل نقلیه بدون سرنشین و دیگر سیستم‌های بدون سرنشین و تجهیزات

10- اینترنت اشیاء

شهر هوشمند، تجهیزات پزشکی هوشمند ، تجهیزات صنعتی هوشمند، فناوری شناسایی خودکار، آخرین تکنولوژی پرداخت تلفن همراه و غیره

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه