همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

برگزاری چهار نشست تخصصی در نمایشگاه تلکام 2018

برگزاری چهار نشست تخصصی در نمایشگاه تلکام 2018

چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 با حضور شرکت‌های دولتی و خصوصی در مدت سه روز برگزار می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مرکز روابط عمومی‌و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امسال نمایشگاه ایران تلکام 2018 با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون  است.

پنل شماره یک که روز چهارشنبه از ساعت 15 تا 16:30 در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود موضوع «اینترنت اشیاء ، فرصت‌ها و چالش‌ها» را بررسی می‌کند که مدیریت آن  به عهده مهدی روحانی نژاد مدیر گروه علمی‌تحلیلی طیف است. در این نشست حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.

پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می‌شود.

پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها»  مدیریت آنرا حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عهده دار است. در این پنل سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می‌شود.

پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT» نیز روز شنبه ساعت 10:30 تا 12 با مدیریت سجاد بنابی دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می‌شود.

 

درج دیدگاه

عصــر بــازی