برگزاری چهار نشست تخصصی در نمایشگاه تلکام 2018

چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 با حضور شرکت های دولتی و خصوصی در مدت سه روز برگزار می شود.

برگزاری چهار نشست تخصصی در نمایشگاه تلکام 2018

چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 با حضور شرکت‌های دولتی و خصوصی در مدت سه روز برگزار می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مرکز روابط عمومی‌و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امسال نمایشگاه ایران تلکام 2018 با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون  است.

پنل شماره یک که روز چهارشنبه از ساعت 15 تا 16:30 در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود موضوع «اینترنت اشیاء ، فرصت‌ها و چالش‌ها» را بررسی می‌کند که مدیریت آن  به عهده مهدی روحانی نژاد مدیر گروه علمی‌تحلیلی طیف است. در این نشست حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.

پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می‌شود.

پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها»  مدیریت آنرا حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عهده دار است. در این پنل سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می‌شود.

پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT» نیز روز شنبه ساعت 10:30 تا 12 با مدیریت سجاد بنابی دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می‌شود.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه