آنر ۸ ایکس میان‌رده مجهز به امکانات گوشی‌های پرچمدار

شرکت آنر (Honor) امروز آخرین  عضو خانواده سری X خود با نام آنر ۸ایکس (Honor 8X) را رونمایی کرد.

آنر ۸ ایکس میان‌رده مجهز به امکانات گوشی‌های پرچمدار

شرکت آنر (Honor) امروز آخرین  عضو خانواده سری X خود با نام آنر ۸ایکس (Honor 8X) را رونمایی کرد.

به گزارش عصر ارتباط، کاربران در گوشی هوشمند آنر 8ایکس می‌توانند نمایشگر تمام صفحه (FullView) و باکیفیت 6.5 اینچی را در حالی مورد استفاده قرار دهند که مبتنی بر فناوری FullView Display تصاویر را به نمایش می‌گذارد و طراحی آن به گونه‌ای است که 91 درصد از سطح روی دستگاه به نمایشگر اختصاص می‌یابد.

آنر ۸ایکس میان‌رده مجهز به امکانات گوشی‌های پرچمدار

«کریس سانبایگونگ» مدیر آنر در منطقه خاورمیانه و آفریقا در مورد این محصول توضیح داد: «شرکت Honor با محصول جدیدی که هم اکنون با نام Honor 8X عرضه کرده، موفق شده است بین ارزش، طراحی و قابلیت‌های اجرایی دستگاه تعادل جدید برقرار کند. ما دستگاهی را با ویژگی‌های یک پرچمدار و با قیمت مناسب عرضه کرده‌ایم تا به بومیان دیجیتال یعنی کاربران هزاره کمک کنیم. ما به خوبی می‌دانیم کاربران هزاره علاقه بسیاری به فناوری‌های جدید دارند و همین دلیل موجب شده است تا تمام قابلیت‌های موجود در گوشی‌های پرچمدار را در این محصول جمع‌آوری کنیم تا Honor 8X با قیمت ارزان عرضه شود و کاربران برای خرید آن نگرانی مالی نداشته باشند».

گوشی هوشمند Honor 8X نخستین محصول از سری گوشی‌های آنر محسوب می‌شود که نمایشگر تمام‌صفحه‌ ۶.۵ اینچی دارد و  ۹۱درصد از پنل جلو گوشی را به خود اختصاص داده است.علاوه‌بر این فناوری ویژه COF و طراحی جدید و ثبت‌شده  آنتن نیز کمک شایانی به زیباتر شدن آنر ۸ایکس کرده است.

گوشی هوشمند  آنر ۸ایکس  حافظه داخلی 128 گیگابایتی را در خاورمیانه عرضه می‌کند  و با سه درگاه قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت و کارت حافظه جانبی تا سقف 400 گیگابایت را دارد.

گوشی هوشمند آنر ۸ایکس دوربین دوگانه با حسگرهای 20 و 2 مگاپیکسلی را به همراه دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی در خود جا داده است. علاوه بر موارد یاد شده، دوربین‌ها به فناوری هوش مصنوعی مجهز شده‌اند تا در 22 بخش مختلف بیش از 500 سناریو را در آن واحد تشخیص دهند تا عکس‌ها با بهترین کیفیت گرفته شوند.

آنر ۸ایکس میان‌رده مجهز به امکانات گوشی‌های پرچمدار

آنر ۸ایکس گوشی میان‌رده‌ای با مشخصات پرچمدار است و به نوعی می‌توان به آن لقب شبه پرچمدار داد. صفحه‌نمایش با کیفیت، ۹۱درصد نسبت صفحه‌نمایش به بدنه، رم ۴گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۲۸گیگابایتی، پیشتیبانی از دو سیم‌کارت و یک کارت حافظه جانبی و  دوربین‌های باکیفیت در این محصول باعث می‌شود تا کاربران به‌راحتی از تمام جنبه‌های مختلف زندگی فناورانه لذت ببرند. با توجه به رونمایی این محصول در خاورمیانه و عرضه این گوشی برای کاربران حاشیه خلیج‌فارس، به نظر می‌رسد به زودی شاهد رونمایی و عرضه آنر ۸ایکس در بازار ایران نیز باشیم.