رونمایی مایکروسافت از مدل‌های جدید لپ‌تاپ سرفیس

شرکت مایکروسافت لپ تاپ سرفیس پرو 6 خود را بعد از مدتها انتظار عرضه کرده است. استفاده از پردازنده های پیشرفته نسل هشتم اینتل از جمله مهم ترین ويژگی های لپ تاپ مذکور است.

رونمایی مایکروسافت از مدل‌های جدید لپ‌تاپ سرفیس

شرکت مایکروسافت لپ تاپ سرفیس پرو 6 خود را بعد از مدتها انتظار عرضه کرده است. استفاده از پردازنده‌های پیشرفته نسل هشتم اینتل از جمله مهم ترین ويژگی‌های لپ تاپ مذکور است.

به گزارش عصر ارتباط، به نقل از سی‌نت، شرکت مایکروسافت لپ تاپ سرفیس پرو 6 خود را بعد از مدتها انتظار عرضه کرده است. استفاده از پردازنده‌های پیشرفته نسل هشتم اینتل از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های لپ تاپ مذکور است.

رونمایی مایکروسافت از مدل‌های جدید لپ‌تاپ سرفیس

این شرکت از دو مدل جدید Surface Pro۶ و Surface Laptop۲ رونمایی کرده است. هر دوی این محصولات مجهز به پردازشگرهایی هستند که نسبت به نسخه های قدیمی تر، سریع تر هستند. قیمت پایه Surface Pro ۶ از ۸۹۹  و Sudface Laptop نیز از ۹۹۹ دلار  آغاز می شود. این محصولات از ۲۴ مهرماه بارگیری می شوند. این شرکت دو محصول   سرفیس پرو ۶ و سرفیس لپ تاپ۲ را با نسل هشتم پردازشگرهای هسته ای ساخته است.

به همین دلیل سرعت سرفیس لپ تاپ ۸۵ درصد نسبت به مدل های قبلی بیشتر است. از سوی دیگر سرعت سرفیس پرو۶ نیز ۶۷ درصد ارتقا یافته است. اکنون عمر باتری سرفیس لپ تاپ ۲ حدود ۱۴.۵ ساعت و سرفیس پرو۶ نیز همچنان ۱۳.۵ ساعت است.

 با وجود ارتقای اجزای داخلی، ظاهر سرفیس پرو۶ تغییر چندانی نداشته است. وزن آن ۱.۷ پوند است. همچنین یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی و RAM ۱۶ گیگابایتی دارد.

رونمایی مایکروسافت از مدل‌های جدید لپ‌تاپ سرفیس

به طور متضاد سرفیس لپ تاپ ۲ تغییرات قابل توجهی داشته است. نمایشگر دستگاه همچنان ۱۳.۵ اینچی است. اما این دستگاه مجهز به نازک ترین نمایشگر ال سی دی شده است. کیبورد  دستگاه نیز از جنس Signature Alcantara ساخته شده که سبب می شود از سروصدا هنگام تایپ کاسته شود. این دستگاه در رنگ های سیاه، پلاتینیوم و آبی و سرفیس پرو۶ در رنگ های سفید و پلاتینیوم عرضه شده است.

رونمایی مایکروسافت از مدل‌های جدید لپ‌تاپ سرفیس

در کنار این دستگاه از سرفیس استودیو۲ نیز رونمایی شد. این محصول نسخه ارتقایافته نخستین رایانه دسکتاپ سرفیس بود که در ۲۰۱۶ رونمایی شد. به گفته مایکروسافت عملکرد گرافیکی دستگاه ۵۰ درصد ارتقا یافته است. همچنین نمایشگر ۲۸ اینچی آن ۳۸ درصد درخشان تر از نسخه اصلی است.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه