یکی از مدیران کلیدی توییتر از این شرکت جدا شد

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی است که زمانی از دیگر رقیبانش جلوتر بود اما نتوانست موفقیتش را حفظ کند و این امر منجر به این شد که مدیران آن کم کم از این شرکت جدا شوند.

یکی از مدیران کلیدی توییتر از این شرکت جدا شد

کریس مودی، از مدیران کلیدی توییتر که به عنوان مدیر کل بخش استراتژی داده ها فعالیت می کرد از این شرکت جدا شد و به کمپانی دیگری به نام Foundry Group پیوست. شرکت مذکور در زمینه سرمایه گذاری فعالیت دارد و دفتر آن واقع در شهری به نام بولدر در کلرادو است.

بد نیست بدانید که استخدام مودی در توییتر به سال 2013 بر می گردد که او در ابتدا به عنوان مدیرعامل شرکت داده های بزرگ توییتر موسوم به Gnip مشغول به کار شده بود. او در مدت کاری خود در توییتر تمام گردش های داده ای این شرکت را در دست داشت و اطلاعات مورد نیاز توسعه دهندگان را در اختیارشان قرار می داد. هم چنین به آن ها کمک می کرد تا با شرکت های همکار تعامل مناسب تری داشته باشند و جایگاهشان را حفظ کنند. اکنون او در Foundry Group قرار است اصلی ترین نقش را در زمینه یافتن استارتاپ های موفق فناوری و کمک به سرمایه گذاری در آن ها ایفا کند که قطعاً در این کار از تجربیات خود در توییتر هم بهره لازم را خواهد برد.

 جالب است بدانید که آشنایی او با Foundry Group حتی نسبت به توییتر هم قدمت بیشتری دارد و تنها یک سال پس از تاسیس این شرکت؛ یعنی در سال 2007 برای اولین بار این اتفاق رخ داده است. در واقع سرمایه گذاری Foundry Group در بخش Gnip منجر به آشنایی مودی با تیم توییتر شده بود.

 مودی تابستان را به استراحت خواهد گذراند و از پاییز امسال فعالیت خود را در شرکت جدید آغاز خواهد کرد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه