برطرف کردن مشکل به روزرسانی ویندوز 10، با نصب نرم‌افزار  Recuva

کاربرانی که ویندوز 10 را به روزرسانی کرده‌اند برای بازیابی فایل‌های پاک شده خود می‌توانند از نرم افزار Recuva استفاده کنند.

برطرف کردن مشکل به روزرسانی ویندوز 10، با نصب نرم‌افزار  Recuva

بسیاری از کاربرانی که در روزهای اخیر سیستم عامل ویندوز ۱۰ خود را به روز کرده‌اند از پاک شدن ناگهانی بسیاری از فایل های ذخیره شده خود خبر داده‌اند. بسیاری از این افراد می‌گویند علیرغم تلاش‌های فراوان نتوانسته‌اند فایل‌های پاک شده را بازیابی کنند.

به گزارش عصر ارتباط، به روزرسانی جدید ویندوز موسوم به Win۱۰ version ۱۸۰۹ جنجال گسترده ای در دنیای فناوری به راه انداخته و کاربران معترض به مایکروسافت با حضور در شبکه های اجتماعی نسبت به دستکاری فایلهای شخصیشان توسط این سیستم عامل به شدت اعتراض کرده اند.

این به روزرسانی باعث پاک شدن تمامی فایل های ذخیره شده در پوشه های \Documents،\Pictures، \Music و  \Videos ویندوز می شود و مشخص نیست مایکروسافت چه زمانی راه حلی برای این مشکل ارائه می دهد.

کاربران برای بازیابی فایل های پاک شده خود به این دلیل می توانند از نرم افزار Recuvaاستفاده کنند که نسخه ای رایگان از آن از  این آدرس در دسترس است. البته این نرم افزار دارای یک نسخه پولی و حرفه ای هم هست.

براساس اطلاعات مهر،  برای اینکه نرم افزار یادشده عملکرد بهتری داشته باشد، کاربران باید تا قبل از بارگذاری و اجرای این نرم افزار از هرگونه تغییر، جابجایی و دستکاری برنامه ها وفایلهای ذخیره شده بر روی رایانه خود خودداری کنند. در صورت بی توجهی به این مساله ممکن است بخشی از فایل های از دست رفته قابل بازگرداندن نباشد.

نرم افزار Recuva علاوه بر بازیابی انواع فایلهای تصویری و چندرسانه ای از هارد دیسک رایانه می تواند این کار را در مورد کارت های حافظه، هاردهای خارجی و حافظه های یواس بی نیز انجام دهد. Recuva قادر به بازیابی فایل های ذخیره شده بر روی هاردهای آسیب دیده و به تازگی فرمت شده نیز هست.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه