آغاز به کار یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با هدف ارزیابی وبسایتها و اپلکیشن های ایرانی آغاز شد و تا پایان آبان ماه ادامه دارد.

آغاز به کار یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با هدف ارزیابی وبسایتها و اپلکیشن های ایرانی آغاز شد و تا پایان آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش عصر ارتباط رضا الفت نسب، سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی در نشست خبری جشنواره وب و موبایل ایران با اشاره به حمایت معنوی دولت از کسب و کارهای اینترنتی گفت:‌ دولت و نهادهای عمومی به عنوان حامی معنوی جشنواره وب و موبایل ایران حضور دارند.

وی افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستاد دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی، اتحادیه کشور کسب و کارهای اینترنتی، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سازمان فناوری اطلاعات شهر تهران، اتاق اصناف تهران، اتاق بازرگانی و فرابورس از جمله حامیان معنوی این دوره از جشنواره هستند.

دبیر جشنواره وب و موبایل ایران گفت: رای گیری جشنواره وب و موبایل توسط کاربران وب و اپلیکیشن ها انجام می‌شود.

در این نشست شایان شلیله، دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران با اشاره به آغاز ثبت نام جشنواره وب و موبایل از یکم مهر ماه ۱۳۹۷، اظهار داشت: یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با حضور وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی آغاز شده است و تا آخر آبان ماه ادامه دارد.

به گفته وی، این جشنواره از نظر اجرا به سطح استاندارد نزدیک شده و فرایندهای ثبت نام و رأی گیری همچون سال گذشته انجام می شود. داوری مردمی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها از ۵ آذر آغاز شده و داوری تخصصی نیز از اول آذر کلید می خورد. همچنین کاندیداها اول بهمن معرفی می‌شوند و پس از آن شورای داوری برگزار شده و سپس کاندیداهای نهایی در هر بخش، در معرض داوری نهایی قرار می گیرند. در نهایت برگزیدگان در مراسم اختتامیه در تاریخ ۲۵ بهمن و ۲۶ بهمن در کنفرانس سالانه وب و موبایل ایران معرفی می‌شوند.

شلیله از شرکت ۴۴۴ وب سایت در ۱۰ روز نخست ثبت نام خبر داد و گفت:‌ ۱۵۰ وب سایت جدید در جشنواره ثبت نام کرده‌اند و ۵۴ اپلیکیشن جدید ios داریم. ثبت نام اپلیکیشن های اندروید نیز به زودی آغاز می شود.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه