عرضه موبایل مخصوص بازی همراه با دستگاه خنک‌کننده!

به زودی موبایلی برای بازی‌های رایانه ای عرضه می‌شود که یک دستگاه خنک کننده جداشونده دارد. این دستگاه نمایشگری ۶ اینچی آمولد و باتری ۴ هزار میلی آمپری دارد.

عرضه موبایل مخصوص بازی همراه با دستگاه خنک‌کننده!

به زودی موبایلی برای بازی‌های رایانه‌ای عرضه می‌شود که یک دستگاه خنک کننده جداشونده دارد. این دستگاه نمایشگری ۶ اینچی آمولد و باتری ۴ هزار میلی آمپری دارد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، موبایل ROG Phone متعلق به شرکت ایسوس از ۲۶ مهرماه در سراسر آمریکا با قیمت ۸۹۹ و ۱۰۹۹ دلار عرضه می‌شود.

این موبایل یک تلفن هوشمند بازی محور است که ویژگی‌های خارق العاده ای دارد. ROG Phone مجهز به تراشه اسنپ دراگون ۸۴۵ و کارت گرافیکی Adreno۶۳۰ است که برای بازی‌های رایانه‌ای ارتقا یافته است.

عرضه موبایل مخصوص بازی همراه با دستگاه خنک‌کننده!

دستگاه مذکور نمایشگر ۶ اینچی آمولد با وضوح ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل، RAM  هشت گیگابایتی، حافظه ذخیره ۱۲۸و۵۱۲ گیگابایتی دارد. همچنین پشت ROG Phone دو دوربین ۱۲ و ۸  و جلوی آن یک دوربین ۸ مگاپیکسلی قرار دارد.

 باتری دستگاه نیز ۴ هزار میلی آمپری است. ROG Phone همچنین یک خنک کننده جدا شونده Aero Active دارد که با پورت USB-C به کنار موبایل متصل می‌شود.

این درحالی است که ایسوس تصمیم دارد در سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ میلادی طیفی از اکسسوری‌های مربوط به بازی‌های رایانه عرضه کند، از جمله Mobile Sesktop Dock که موبایل را به یک مانتیور ۴K و ماوس و کیبورد متصل می‌کند.

عرضه موبایل مخصوص بازی همراه با دستگاه خنک‌کننده!

قیمت این اکسسوری ۲۲۹.۹۹ دلار است. اکسسوری دیگر  Twin View Dock با قیمت ۳۹۹.۹۹ دلاری است که موبایل را به یک نمایشگر ۶ اینچی متصل می‌کند.

قیمت ROG Phone با حافظه ۵۱۲ گیگابایتی ۱۰۹۹ دلار است.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه