لینکدین بیش از 500 میلیون کاربر دارد

امروز لینکدین که حالا به مایکروسافت تعلق دارد اعلام کرد که این شبکه اجتماعی حالا بیش از نیم میلیارد کاربر از 200 کشور مختلف در دنیا دارد. گروه کاربران لینکدین همچنان رو به افزایش است و گذر کاربران این شبکه اجتماعی از مرز 500 میلیون نفر ثابت می کند که لینکدین توانسته جایگاه خود را در بازار آنلاین تثبیت کند.

لینکدین بیش از 500 میلیون کاربر دارد

این جامعه 500 میلیونی لینکدین نماینده 10 میلیون شغل، دسترسی به بیش از 9 میلیون کمپانی، و بیش از صد هزار مقاله در هفته است. این کمپانی در پستی در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده که با برقراری هر ارتباط در لینکدین، امکان دسترسی کاربران به گروه های حرفه ای شان افزایش می یابد.

 با هر کانکشن جدید کاربران به حدود 400 فرد جدید معرفی می شوند که شامل 100 کمپانی جدید می شود و می تواند 500 فرصت شغلی جدید را برای کاربر پدید آورد.
پنج کشوری که بیشترین ارتباط با آنها دیده شده عبارتند از امارات متحده عربی، هلند، سنگاپور، انگلستان و دانمارک. پنج محل که بیشترین کانکشن را دارا می باشند نیز لندن، آمستردام، سانفرانسیسکو، جاکارتا و میلان هستند.
لینکدین همچنین اعلام کرده که به زودی در تب My Network امکانات شخصی ساز شده ویژه ای را برای کاربران فراهم می کند و در آینده ای نزدیک اطلاعات بیشتری در خصوص این امکانات منتشر خواهد کرد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه