فروش گلکسی +S8 از S8 پیشی خواهد گرفت

بر اساس آخرین گزارش ها، گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ فروش بهتری را نسبت به پرچمدار کوچکتر این کمپانی یعنی گلکسی اس 8 تجربه خواهد کرد.

فروش گلکسی +S8 از S8 پیشی خواهد گرفت

شرکت Yuanata Securities Korea پیش بینی کرده است که فروش سالیانه این دو گلکسی اس 8 به حدود 50.4 میلیون قطعه خواهد رسید که مدل بزرگ تر 6.2 اینچی تقریبا 53.9% فروش یا 27.1 میلیون قطعه را به خود اختصاص خواهد داد.


ناظران این صنعت ادعا می کنند که کاربران تمایل بیشتری به اسمارت فون های دارای نمایشگر بزرگ تر نشان می دهند، چرا که تجربه کاربری بهتری را در حین انجام بازی ها و کار با محتوای مولتی مدیا برای آنها فراهم می آورد. این روند در خصوص پرچمداران سامسونگ در چند سال اخیر صحت داشته است. مدل های اج گلکسی اس 6 و اس 7 به دلیل برخورداری از نمایشگرهای بزرگ تر با استقبال بیشتری از طرف کاربران روبرو شدند.


البته شاید باید به این موضوع هم اشاره کرد که مدل های کوچک تر اس 6 و اس 7 از نمایشگر خمیده برخوردار نبودند، اما در خصوص گلکسی اس 8 موضوع فرق می کند. مدل 5.8 اینچی اس 8 نیز از نمایشگر خمیده برخوردار است که می تواند جذابیت خاصی برای کاربران داشته باشد. در عین حال افرادی که هر دو پرچمدار جدید سامسونگ را در دست گرفته اند معتقدند که در دست گیری اس 8 بسیار راحت تر است. از طرفی فروش بیشتر اس 8 پلاس در آسیا ممکن است به دلیل وجود نسخه اس 8 پلاس با 6 گیگ رم و 128 گیگ فضای حافظه داخلی باشد که یک داک DeX نیز به عنوان هدیه آن را همراهی می کند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه