سامسونگ احتمالا در نمایشگاه IFA 2017 از گلکسی نوت 8 پرده برداری می کند

سامسونگ نخستین گلکسی نوت خود را در جریان نمایشگاه IFA معرفی کرد. پس از آن نیز تمامی محصولات سری نوت در نمایشگاه های IFA رونمایی شدند غیر از نوت 7 که سامسونگ ترجیح داد آن را پیش از این نمایشگاه و در مراسمی خاص معرفی کند. حالا این سوال پیش می آید که آیا سامسونگ برای رونمایی گلکسی نوت 8 باز هم رویداد IFA را برخواهد گزید؟

سامسونگ احتمالا در نمایشگاه IFA 2017 از گلکسی نوت 8 پرده برداری می کند

بنا بر گزارش Korea Times، مدیر اجرایی IFA انتظار دارد که سامسونگ نوت 8 را در جریان این نمایشگاه رونمایی کند. البته این نظر شخصی اوست ولی با توجه به دلیلی که وی برای نظر خود ذکر کرده می توان نظر او را پذیرفت.


Heithecker مدیر اجرایی IFA اظهار کرده است:

نظر شخصی من این است که IFA بهترین محل برای رونمایی از اسمارت فون سری نوت است. امتیاز بزرگ این رویداد این است که رسانه ها و گزارشگران بسیاری از سراسر جهان در این رویداد در برلین حضور خواهند داشت. گرد هم آوردن این افراد از کشورهای مختلف در یک شهر در ماه آگوست کار آسانی نیست و این کاری است که ما قادر به انجام آن هستیم.

بهرحال باید صبر کرد و دید تصمیم سامسونگ در این خصوص چیست، اما لااقل از این اطمینان داریم که سامسونگ قصد معرفی محصولی با نام گلکسی نوت 8 را دارد، پس تنها پرسشی که باقی می ماند زمان و محل معرفی آن است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه