از کار افتادن خدمات ایمیل، عکس، تقویم و گوشی‌یاب اپل

خدمات کلود شرکت اپل از دیرروز (سه شنبه 1 مهر- عصر) با مشکلات جدی مواجه شده و میلیون ها نفر در سراسر جهان برای دسترسی به سرویس های کاربردی آن دچار مشکل شده‌اند.

از کار افتادن خدمات ایمیل، عکس، تقویم و گوشی‌یاب اپل

خدمات کلود شرکت اپل از دیرروز (سه شنبه 1 مهر- عصر) با مشکلات جدی مواجه شده و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای دسترسی به سرویس‌های کاربردی آن دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، بر اساس گزارش شرکت اپل حدود یک سوم کل سرویس‌های کلود شرکت اپل از کار افتاده اند که از جمله زیرمجموعه‌های آن می‌توان به درایو، عکس، ای میل، تقویم و یافتن آیفون اشاره کرد.

از همین‌رو میلیون‌ها نفر در کل جهان نمی‌توانند از خدمات اپل برای ارسال ایمیل، تنظیم قرارهای ملاقات در تقویم، ذخیره و سازماندهی عکس‌ها، یافتن گوشی و غیره استفاده کنند.

کاربران در صورت کلیک بر روی آیکون‌های هر یک از این خدمات با عبارت: "برخی کاربران دچار مشکل شده اند، سرعت خدمات ممکن است کمتر از حد عادی باشد. مواجه می‌شوند. "

اپل هنوز در مورد علت وقوع این مشکل گسترده اظهار نظری نکرده است. در حال حاضر کاربران اپل با حضور گسترده در شبکه‌های اجتماعی به این شرکت اعتراض می‌کنند. برخی کاربران اپل می‌گویند تا به حال هرگز با چنین مشکل وسیع و بی سابقه ای مواجه نشده بودند.