همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

پاییزتان را با این سفرهای لاکچری کنید!

پاییزتان را با این سفرهای لاکچری کنید!

گشت و گذار در دنیا و دیدن کشورهای ناشناخته‌ای که هم از نظر فرهنگی و هم از نظر جاذبه‌های گردشگری برای توریست‌های دنیا جذاب است،‌در فصل پاییز شاید انتخاب مناسبی باشد. برخی از این مقاصد به‌دلیل کاهش حضور مسافران تابستانه‌ به آنها آفرها و تخفیف‌های خوبی پیش‌بینی می کنند که سفر برای شما ارزان‌تر به‌دست می آید.

 

تور چین؛ زندگی در تمدن هزارساله‌ی آسیایی

پاییزتان را با این سفرهای لاکچری کنید!
سفر با تور چین ، معمولا برای شهرهای پکن و شانگهای برنامه‌ریزی می‌شود، اما بررسی‌های گردشگری نشان داده که از زیبایی‌های گوانگجو و شن‌زن هم نمی توان به راحتی گذشت و برای همین تورهای ویژه‌ی این دو شهر زیبا هم برنامه‌ریزی شده است.

چین کشوری است که یک سوم جمعیت جهان در آن زندگی می‌کنند و از سال‌های قبل و قرن‌های پیش تمدنی دیدرینه داشته‌اند. گستردگی سرزمین و تاریخ پیشینیان آنها تجربه‌ی سفر به ابرقدرت آسیا جذاب‌تر و شگفت‌انگیزتر می‌کند.

پکن پایتخت کهن چین، تاریخی سه هزار ساله دارد که خود به‌تنهایی می‌تواند یک کشور باشد. دیدنی‌های مسحورکننده‌ای چون شهر ممنوعه، که مجموعه‌ای از کاخ‌های سلطنتی امپراتوری‌های چین بوده و یا دیوار بزرگ چین برای هر گردشگری تماشایی و دیدنی است.

معماری‌های قدیمی که نشان از فرهنگ و تمدن گذشته‌ی آسیایی دارد و البته جایگاه‌های ویژه‌ی چوبی و نقاشی‌های دیواری و یا پارچه‌ای، تنها بخشی از این دیدنی‌هاست که چشم‌هایتان را خیره می‌کند. در پکن حتما روزی را برای رفتن به تپه‌های شمالی شهر و قدم زدن بر روی دیوار چین اختصاص دهید. به خصوص در فصل پاییز مجموعه‌ی جنگل‌های روبه‌روی دیوار تابلوی نقاشی را برایتان می‌سازند که امکان ندارد ساعت‌ها به تماشای آین منظره ننشینید. بهتر است بدانید، پکن، شش سایت تاریخی دارد که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند.

شانگهای مقصد دوم شما، پایتخت صنعتی و اقتصادی چین است که در آن معابد و آثار تاریخی در کنار آسمان‌خراش‌های مدرن دیده می‌شوند. همان هنر و معماری ویژه را می‌توانید در ساخت‌های مدرن چینی‌ها هم ببینید. نظم و زیبایی در کنار اسطوره‌های آسیایی، طرح‌های قالب این کشور است.

همین که وارد این فرهنگ دیرینه می‌شوید، خود را برای رویارویی با دنیای غذاهای عجیب و متنوع هم آماده کنید. نودل‌های محشر و دامپلینگ‌های داغ را حتما امتحان کنید و گاهی هم نوشیدنی‌های مخصوص چینی‌ها را بنوشید و ببینید چگونه طعم همیشگی تصورات شما نسبت به غذا تغییر می‌کند.

آژانس مقتدر سیر با برنامه‌ریزی دقیق در تور‌های چین، مسافران را  با پرواز مستقیم چین و ترنسفر رایگان فرودگاهی، به هتل مورد نظر می‌رساند.

اینجا کشور مدنی است که هتل‌ها و اقامتگاه‌های آن هم با همین استانداردها برای گردشگران راه‌اندازی شده‌اند. هتل‌های چهارستاره و پنج‌ستاره‌های لوکس این شهرها انتخاب شما را ساده می‌کندو به فهرست این هتل‌ها در وب‌سایت مقتدر سیر سر بزنید و با راهنمایی کارشناس‌ها، یکی از بهترین‌ها را انتخاب کنید.

برای خرید در پکن، حتما به اورینتال پلازا بروید و در شانگهای از IFC خرید کنید و سوغاتی‌های زیبایی با خود به خانه بیا‌ورید.

برنامه‌ریزی مناسب بکنید و با نگاهی به تقویم برای تعطیلات پیش‌رو، مدارک اخذ ویزای چین را ارسال کنید تا پس از دریافت ویزای ورود به چین، راهی این سفر جذاب آسیایی شوید.

 

تور کوش آداسی؛ استراحت در ساحل‌های طلایی ترکیه

پاییزتان را با این سفرهای لاکچری کنید!
تور کوش آداسی یکی از بهترین انتخاب‌های پاییز است. سفری که می‌توانید با بهترین امکانات و تجهیزات، اما با تخفیف‌های ویژه میهمان آن شوید حتما گزینه‌ی مناسبی برای تعطیلات است.

این شهر بندری زیبا، مکان خوبی برای سفرهای خانوادگی است. بهشت امکانات گردشگری در ترکیه و زیباترین شهر ساحلی آن، در این فصل از هجوم جمعیت و شلوغی بازی‌ها و سرگرمی‌های ساحلی‌اش کم شده و شما می‌توانید سر فرصت از آنها لذت ببرید.

نگران تغییرات دمایی نباشید. تجهیزات گرم‌کننده و استاندارد برخی مکان‌های گردشگری و البته هتل‌ها پاییزتان را تابستان می‌کند.

می‌توانید در هتل‌های لوکس و پنج ستاره‌ی ساحلی بمانید و از صبح تا شب در استخرهای آب‌گرم اختصاصی آب‌تنی کنید و تعطیلات آرامی داشته باشید.

ارایه خدمات ۲۴ ساعته‌ی نوشیدنی و سرو غذا در هتل‌های کوش‌ آداسی از مهم‌ترین ویژگی‌ها آنهاست که به شما این امکان را می‌دهد که در همه‌ی زمان‌ها بهترین سرویس را دریافت کنید.

پارک‌های بازی کودکان و مکان‌های ورزشی برخی از هتل‌های پنج ستاره کوش آداسی آنقدر خوب و مفید است که بسیاری از خانواده‌ها در مدت سفر، فقط در محیط هتل تفریح و استراحت می‌کنند و لذت می برند.

این شهر به داشتن سواحل زیبای ماسه‌ای و صخره‌ای معروف است، به ساحل کادینلاردنیزی بروید و از شنا غواصی و اسکی روی آب لذت ببرید، حمام آفتاب بگیرید و در رستوران‌ها یا اطراف این ساحل، غذاهای دریایی خوشمزه را که با دستور پخت‌های خوب ترکی طبخ شده، امتحان کنید.

در این شهر که مرکز جذابی برای گردشگری خود ترک‌هاست و ییلاق آنان محسوب می‌شود، فروشگاهای بزرگ و خوبی از انواع برند‌های ترکی و اروپایی می‌بینید، برای خرید کردن در مراکز خرید اسکالا نووا و حتی آوت لت سوکه، وقتتان را خالی کنید که از خرید‌های خوب با تخفیف‌های عالی، حسابی لذت می‌برید.

کوش آداسی یکی از مناطق باستانی است که می‌توانید به دیدن حمام ششصد ساله بلدیه و کاروانسرای سیصدساله اوکوز محمدپاشا بروید. می‌گویند شهر چندهزارساله افه‌سوس که محل خواب اصحاب کهف بوده هم در همین نزدیکی است.

همین که تصمیم به سفر بگرید و چمدان هایتان را ببندید می‌توانید با در دست داشتن گذرنامه‌ی معتبر به کوش آداسی بروید و تعطیلات را در ماسه‌های طلایی ساحل بگذرانید.

 

تور ویتنام؛ سفر به دنیای ناشناخته‌های آسیایی

پاییزتان را با این سفرهای لاکچری کنید!

ویتنام، کشور عجیبی است با ناشناخته‌هایی که همه‌ی توریست‌ها را از سراسر جهان به خود جذب می کند. اینجا کشوری ساحلی است که شما با قدم گذاشتن به آن، در حقیقت سفری لوکس و لاکچری را انتخاب کرده‌اید.

سال‌های طولانی نیست که درهای این کشور بر روی گردشگران باز شده است، به همین دلیل علاقه‌ی مردم به تماشای آن زیاد است. آب و هوای معتدل و مرطوب آن هم باعث شده که در پاییز فصل خوشگذرانی‌های ویتنام نامیده شود.

ساحل‌های مشهور ویتنام از جذابیت‌های توریستی اینجا است، اقامت در هتل‌های ساحلی به شما این فرصت را می دهد که در آرامش استراحت و خدمات ماساژ و یا بازی‌های آبی دریافت کنید.

اگر در هریک از هتل‌های لوکس و ساحلی ویتنام اقامت کردید بهتر است بدانید با برنامه‌ریزی‌های آژانس مقتدر سیر می‌توانید یک‌شب را در کشتی‌های لوکس کروز بگذرانید و خاطره‌ای رمانتیک برای خودتان بسازید.

این کشتی‌های لاکچری که مسافران اروپایی را به این کشور می‌آورند در اگثر ساحل‌های آن پهلو می‌گیرند.

تماشای طلوع خورشید از روی عرشه‌ی کشتی و صرف صبحانه‌ بر روی آن می‌توانید یکی از زیبایی‌های سفرتان باشد.

زمانی را برای گشت و گذار در شهرهای ویتنام بگذارید. هوشی مینه که از مهم‌ترین آنها ست. سال‌ا مرکز تغییر و تحول‌های کشور بوده و حالا به قطب اصلی فعالیت‌های اقتصادی ویتنام تبدیل شده است.

همراه مردم این شهر به کافه‌های خیابانی و رستوران‌های کوچک بروید و حتما از سوپ‌ها و غذاهای محلی آن بچشید.

صبحانه‌های داغ خیابانی به همراه بوی شیرینی‌های سنتی که با قهوه‌ی خوشمزه به شما تعارف می‌کنند از اصلی‌ترین وعده‌های غذایی مورد علاقه‌ی توریست‌هاست.

سرزمین ماجراجویی‌های آبی، برای شما هدیه‌های ویژه‌ای دارد. شما در ژرفای آبی دریا می‌توانید ساعت‌ها به تنهایی قایق‌سواری کنید و در زیر آفتاب و در آرامش دریا استراحت کنید و یا در همان میانه‌ی آب، دل به دریا بزنید و کمی آب‌تنی کنید.

سقوط آزاد از بلندای صخره‌های ساحلی و غواصی هم از تفریح‌های جذاب گردشگران است. اگر هم کمی خسته شدید نگران نباشید، کلبه‌های لوکس ساحلی به شما بهترین سرویس را می‌دهند و می‌توانید ساعت‌ها در آنها آرام شوید.

اگر می‌خواهید در تعطیلات پیش‌رو اقامت در این ساحل‌های دیدنی را تجربه کنید از هم‌اکنون با کارشناس‌های آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید و پس از ارایه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ویتنام، برای سفر با تور ویتنام برنامه‌ریزی کنید.

 

 

منبع : ویرلن

درج دیدگاه

مطالب مشابه ICTNews.ir

 • آشنای با فرم‌ورک Fluid در آفیس

  آشنای با فرم‌ورک Fluid در آفیس

  فرم‌ورک Fluid مایکروسافت احتمالا آینده آفیس خواهد بود و به‌زودی دیوار بین اپلیکیشن‌های مختلف را از میان برخواهد داشت و ارتباط بین اپ‌ها را به امری عادی تبدیل خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که فرم‌ورک یادشده آینده‌ی مجموعه‌ی آفیس نیز باشد. اگر این موضوع برایتان آشنا به‌نظر می‌رسد، به این دلیل است که در سال ۲۰۰۴، مایکروسافت نسخه‌ی تحت‌وب اپلیکیشن‌هایی را که با عنوان Sway با یکدیگر در ارتباط بودند، برای ترکیب‌کردن انتشار وب و نرم‌افزار واژه‌پرداز ورد و نرم‌افزار ساخت اسلاید شو آزمایش کرده بود.

 • امنيت اطلاعات چالش اصلی پیش روی استارتاپ ها

  امنيت اطلاعات چالش اصلی پیش روی استارتاپ ها

  استارت‌اپ‌ها را کسانی می‌سازند که ایده‌ی نابی در سر داشته‌اند و می‌خواستند آن را هر چه سریعتر اجرایی کنند. در چنین مواردی، معمولاً سرمایه کم است و هزینه‌ها بالا (توسعه‌ی محصول، تبلیغ و بقیه ماجرا). استارت‌آپی‌های نوظهور هنگام مدیریت اولویت‌ها اغلب مسائل مربوط به امنیت اطلاعات را نادیده می‌گیرند.

 • آیا اطلاعات شخصی‌تان در دارک وب وجود دارد

  آیا اطلاعات شخصی‌تان در دارک وب وجود دارد

  تنها چند نمونه از شرکت‌های بزرگی هستند که تاکنون به‌دفعات در سال ۲۰۱۹، هکرها به آن هجوم برده‌اند و این، اتفاقی بسیار نگران‌کننده است. بعد از هرگونه رخنه‌ی امنیتی، معمولا داده‌های به‌دست‌آمده‌ی هکرها که غالبا شامل اطلاعات شخصی کاربران زیادی است، در بخش پنهان و رمزنگاری‌شده‌ی اینترنت با نام دارک وب (Dark Web) ظاهر می‌شود.

 • راهکارهای مقابله فناورانه با سیل

  راهکارهای مقابله فناورانه با سیل

  این روزها زندگی بسیاری از ما به تکنولوژی وابسته است. اما شاید بسیاری از ما تکنولوژی را صرفا با هدف سرگرمی استفاده کنیم و توجهی به کاربردهای تکنولوژی در حوادثی مثل سیل نداشته باشیم.

 • سگا از مگا درایو مینی خود رونمایی کرد

  سگا از مگا درایو مینی خود رونمایی کرد

  مگا درایو که در آمریکا با نام سگا جنسیس شناخته می‌شد را می‌توان یکی از خاطره‌انگیزترین کنسول‌های تاریخ ویدیو گیم دانست که حال مدل مینی آن با لیستی طولانی از عناوین خاطره‌انگیز این کنسول عرضه خواهد شد. قرار است مگا درایو مینی همراه با ۴۰ بازی عرضه شود. در ضمن، لیست بازی‌های مدل در نظر گرفته شده برای بازار ژاپن و بازار آمریکا متفاوت خواهد بود.

 • بررسی دقیق گلکسی فولد

  بررسی دقیق گلکسی فولد

  سامسونگ گلکسی فولد و هواوی میت ایکس را می توان جالب ترین گوشی های سال 2019 دانست، البته برای افرادی که می توانند بالای 2000 دلار برای خرید نمونه اولیه از یک محصول انقلابی هزینه کنند. سامسونگ در زمان معرفی گلکسی فولد اطلاعات کلی در مورد این محصول را ارائه کرد اما وارد جزئیات نشد. حالا یکی از خریداران اولیه این دستگاه به برخی از سؤالات در مورد این گجت پاسخ داده است.

 • قطع چند روز پیش اینستاگرام و فیسبوک بر اثر حمله سایبری بود

  قطع چند روز پیش اینستاگرام و فیسبوک بر اثر حمله سایبری بود

  چند روز پیش هشتگی به‌صورت جهانی با عبارت Facbookdown# در توییتر منتشر و به‌سرعت به ترند تبدیل شد. غول شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زیرمجموعه‌اش، اینستاگرام، برای مدتی دچار قطعی شدند. برخی کاربران به‌طور کلی دسترسی به حساب کاربری خود را از دست دادند

 • اپل تعمیر آیفون‌ها با باتری متفرقه را نیز بر عهده می گیرد

  اپل تعمیر آیفون‌ها با باتری متفرقه را نیز بر عهده می گیرد

  گوشی‌های آیفون که باتری‌هایی غیر از قطعات اصلی اپل در آن‌ها استفاده می‌شد، قبلا توسط شرکت‌ها و تعمیرگاه‌های رسمی و طرف قرارداد اپل تعمیر نمی‌شدند. اکنون اسناد داخلی کوپرتینویی‌ها که توسط MacRumor و iGen فاش شد، نشان می‌دهد

 • هوش مصنوعی PlaNET گوگل به رایگان عرضه شد

  هوش مصنوعی PlaNET گوگل به رایگان عرضه شد

  یادگیری از طریق درک نتایج هوش مصنوعی، با نام Reinforcement Leraning شناخته می‌شود. این نوع از یادگیری با بهره‌گیری زمان، داده و قدرت پردازشی زیاد، یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود فرایند تصمیم‌گیری کارگزارهای هوشمند است. البته، روش فوق همیشه هم کاربردی نیست؛ چرا که رویکردهای آموزشی بدون مدل خاص برای آموزش هوش مصنوعی، شاید به هفته‌ها زمان برای آموزش نیاز داشته باشند

 • افزایش ظرفیت ارتباطات در دستور کاری شرکت زیرساخت

  افزایش ظرفیت ارتباطات در دستور کاری شرکت زیرساخت

  مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از فیبرکشی ۱۴ هزار کیلومتری در کل کشور با هدف افزایش ظرفیت ارتباطات خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه، ظرفیت شبکه فیبرنوری به ۸۴ هزار کیلومتر می رسد.

عصــر بــازی