توییتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

اگر از کاربران توییتر باشید و یکی از دستگاه های شرکت اپل را نیز در دست داشته باشید، احتمالا Tweetbot نرم افزار نام آشنایی برای شماست. نرم افزاری واسط، که عملا نقش یک توییتر پیشرفته تر را برای شما ایفا می کند.

توییتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

مجموعه Tapbots به تازگی نسخه ۴٫۶ از Tweetbot یعنی جدیدترین نسخه آن را ارائه کرده است. به روز رسانی ای که دو تا از مهمترین قابلیتهایی که اخیرا به توییتر افزوده شده اند را برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین قبل از اینکه حرفی از این ویژگی ها به میان آوریم، مطمئن شوید که Tweetbot خود را به جدیدترین نسخه به روز رسانی کرده اید.

اولین ویژگی مهمی که لازم است درباره آن بدانید این است که از این پس می توانید در Tweetbot، تصاویر را نیز به صورت پیام خصوصی به دیگر کاربران ارسال کنید. این ویژگی به تازگی به اپلیکیشن اصلی توییتر اضافه شده و طبیعی است که Tweetbot به عنوان یکی از محبوبترین نرم افزار های استفاده از توییتر، به سرعت این ویژگی را به خود بیفزاید.

و اما ویژگی بعدی، محاسبه نشدن کاراکتر های نام کاربری شما در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پاسخ به توییت ها است. این هم قابلیتی است که ما به تازگی در توییتر شاهد آن هستیم و حالا در Tweetbot نیز فضای بیشتری برای پاسخ به توییت های سایر کاربران و انتشار نظرات تان در اختیار دارید.

چه چیز در نسخه ۴٫۶ جدید است:

-افزودن ویژگی جدید توییتر برای ارسال تصویر در پیام های دایرکت.

-هنگامی که به یک توییت پاسخ می دهید، نام کاربری شما در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پاسختان لحاظ نمی گردد.

البته Tweetbot ویژگی های سودمند دیگری را نیز برای شما فراهم می کند. از جمله این ویژگی ها، توانایی همگام سازی تایم لاین شما بین تمام دستگاه های iOS یا مک شماست. می توانید توییت های یک کاربر به خصوص را بی صدا کنید یا بعدا آنها را مطالعه کنید. همچنین Tweetbot برای کسانی که علاقه به بررسی عملکردشان در توییتر را دارند، یک بخش آماری نیز ارائه می دهد. حالت night mode نیز قطعا برای کسانی که گاهی در محیط تاریک قصد استفاده از توییتر را دارند سودمند است.

به عنوان کلام آخر باید گفت اگر تا به حال Tweetbot خود را به روز رسانی نکرده اید، قطعا از انجام این به رو رسانی ناراضی نخواهید بود، و اگر تا کنون به سراغ آن نرفته اید، پیشنهاد ما تهیه هرچه زود تر این نرم افزار برای دستگاه iOS تان است.

نظرتان درباره توییتر و این نرم افزار کاربردی را با ما و سایر کاربران کلیک به اشتراک بگذارید.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه