همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

دستیار هوشمند گوگل، داستان‌های موقع خواب برای کودکان، را جذاب‌تر می‌کند!

 دستیار هوشمند گوگل  داستان‌های موقع خواب برای کودکان  را جذاب‌تر می‌کند!

 گوگل اعلام کرده است با همکاری کمپانی "دیزنی"(Disney) از این پس می‌تواند داستان شب کودکان را هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک کند.

به گزارش عصر ارتباط، دستیار هوشمند گوگل Google Home با استفاده از این ویژگی که از امروز قابل دسترس است، می‌تواند صداهای محیطی و موسیقی متناسب با داستانی که والدین در حال روایت آن برای فرزند خود هستند، پخش کند.

تنها کاری که والدین لازم است انجام دهند، این است که عبارت "سلام گوگل، بیا به همراه دیزنی بخوانیم" را بگویند و شروع به خواندن یک داستان مناسب کنند.

این ویژگی، تجربه شنیدن داستان را برای کودکان، هیجان‌انگیز می‌کند، چرا که "گوگل هوم" زمانی که والدین، خواندن را متوقف می‌کنند یا قسمتی از داستان را نادیده می‌گیرند، تشخیص می‌دهد و موسیقی و صداهای محیطی را با جایی که داستان قرار دارد، تنظیم می‌کند.

براساس اطلاعات ایسنا، سری اول داستان‌های موجود در این ویژگی جدید شامل موارد داستان‌های مدرن دیزنی مانند موآنا (Moana)، کوکو (Coco) و داستان اسباب‌بازی 3 (Toy Story 3) و همچنین داستان‌های کلاسیکی مانند سه خوک (Three Pigs)، پیتر پن (Peter Pan) و سیندرلا (Cinderella) است.

گوگل قول داده است تا داستان‌های بیشتری را تا پایان سال به این مجموعه اضافه کند.

هنوز مشخص نیست که داستان‌های جدید نیز به داستان‌های دیزنی محدود شوند، اما مجموعه داستان‌ها در بخش کتاب "گوگل هوم" در دسترس خواهند بود.

گوگل و دیزنی همچنین در ماه گذشته در چندین بازی مبتنی بر "گوگل هوم" همکاری کردند.

درج دیدگاه

عصــر بــازی