احتمال آمدن تبلیغات در نقشه گوگل

گوگل مپس، یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین خدمات شرکت گوگل محسوب می شود که در آن ویژگی های مختلفی باعث شده تا کار پیدا کردن آدرس های مختلف آسان تر از همیشه شود. یکی از ویژگی های اصلی این سرویس، مسیریابی نقطه به نقطه و بسیار دقیق آن است که در کنار به روزرسانی کاربران نسبت به وضع ترافیک، تبلیغی نیز در آن وجود ندارد و مزاحمتی برای افراد به وجود نمی آورد.

احتمال آمدن تبلیغات در نقشه گوگل

بد نیست بدانید که نبود تبلیغات در گوگل مپس ممکن است به زودی تبدیل به یک خاطره شیرین شود و به زودی آگهی هایی به صورت پاپ آپ در این برنامه ظاهر شوند. این موضوع از صحبت های اخیر مدیرعامل گوگل برداشت شده که در گفت و گو با تحلیلگر وال استریت ژورنال و زمانی که از او پرسیده شد: آیا گفته گوگل قصد دارد از سرویس نقشه های خودش بهره تجاری ببرد و درآمدزایی کند، پاسخ داد: حتماً تغییرات اخیر گوگل مپس در ماه های اخیر را مشاهده کرده اید.

ساندار پیچای در ادامه گفت: اگر قصد سفر داشته باشید و یا بخواهید عصر جمعه خود را مفرح تر بگذرانید، با باز کردن گوگل مپس، اطلاعاتی راجع به کارهایی که می توانید انجام بدهید به شما داده می شود. این آغاز راه برای دریافت واکنش های مثبت از سوی کاربران است که به نظر من این فرصت را به ما می دهد تا زمانی هزینه ای برای آن در نظر بگیریم.

پیچای به طور مستقیم به آمدن تبلیغات در سرویس نقشه های گوگل اشاره نکرد، اما بسیاری از کارشناسان سخنان او را اینطور توضیح داده اند که قرار است بخش آگهی به گوگل مپس اضافه شود. ما فعلاً باید صبر کنیم و ببینیم در آینده گوگل چه تصمیمی در این خصوص اتخاد می کند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه