وزیر ارتباطات در اجلاس ITU؛ جلب حمایت کشورهای عضو اتحادیه بین المللی مخابرات از ایران

وزیر ارتباطات از انجام مذاکرات فشرده با وزرای ارتباطات کشورهای همسایه، وزرا و هیات هایی از آسیای جنوب شرقی و کشورهای آفریقایی برای جلب حمایت این کشورها از ایران در مجامع بین المللی خبرداد.

وزیر ارتباطات در اجلاس ITU؛  جلب حمایت کشورهای عضو اتحادیه بین المللی مخابرات از ایران

وزیر ارتباطات از انجام مذاکرات فشرده با وزرای ارتباطات کشورهای همسایه، وزرا و هیات‌هایی از آسیای جنوب شرقی و کشورهای آفریقایی برای جلب حمایت این کشورها از ایران در مجامع بین المللی خبرداد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به نتایج حضور در اجلاس اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) در دبی، گفت: ملاقات با دبیران کل ITU و APT، مذاکرات فشرده با وزرای ارتباطات کشورهای همسایه و همچنین وزرا و هیات‌هایی از آسیای جنوب شرقی و کشورهای آفریقایی از جمله نتایج حضور در این اجلاس است.

وی گفت: توسعه همکاری‌های دوجانبه و جلب حمایت این کشورها از جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین‌المللی از عمده محورهای این مذاکرات بود.

وزیر ارتباطات با اشاره به میزبانی موفق امارات متحده عربی در برگزاری اجلاس ITU در دبی و دیدارها و مذاکرات فشرده با همتایان خود در این اجلاس، افزود: خبرهای خوبی از این اجلاس در راه است که به زودی اعلام خواهم کرد.

آذری جهرمی در حاشیه اجلاس ITU با وزرای ارتباطات اندونزی، آذربایجان و ترکیه دیدار و گفتگو کرد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه