زمان ارسال آثار به پنجمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی اعلام شد

دانشگاه علم و فرهنگ پنجمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی را برگزار می کند، علاقمندان به شرکت در این کنفرانس تا ۵ بهمن ۹۷ برای ارسال آثار فرصت دارند.

زمان ارسال آثار به پنجمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی اعلام شد

دانشگاه علم و فرهنگ پنجمین کنفرانس بین‌المللیوب پژوهی را برگزار می‌کند، علاقمندان به شرکت در این کنفرانس تا ۵ بهمن ۹۷ برای ارسال آثار فرصت دارند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از دانشگاه علم و فرهنگ؛ کنفرانس وب پژوهی یکی از معتبرترین کنفرانس‌های حوزه فناوری اطلاعات و علوم بین رشته ای در کشور است که تاکنون چهار دوره آن برگزار شده است و مقالات آن در پایگاه‌های  اطلاعات  علمی‌داخلی ISC و SID و در پایگاه خارجی IEEE Xplore نمایه شده است.

با توجه به اینکه «وب» یک موضوع راهبردی و بین رشته ای است، کنفرانس وب پژوهی کوشیده است تا حاصل پژوهش‌ها و نوآوری‌های تمام پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می‌کنند را منتشر کند.

لذا افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می‌توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال کنند. پذیرش مقاله در کنفرانس وب پژوهی به زبان فارسی و لاتین است و مهلت ارسال مقاله تا ۵ بهمن ۱۳۹۷ تعیین شده است.

این کنفرانس به همت دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود و  سید سعید‌هاشمی‌رییس کنفرانس و محمدجواد شایگان فرد دبیر علمی‌این کنفرانس هستند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیش‌تر به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http://iranwebconf.ir  مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه