همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

پرچمدار بعدی سامسونگ مجهز به شش دوربین و شبکه 5G

پرچمدار بعدی سامسونگ مجهز به شش دوربین و شبکه 5G

منابع وال استریت جورنال ادعا می‌کنند که سامسونگ چهار مدل مختلف از پرچمدار بعدی خود موسوم به Galaxy S10 را عرضه خواهد کرد که بهترین آنها شامل یک مدل 6.7اینچی خواهد بود که از شبکه 5G و 6 دوربین(دو دوربین در جلو و چهار دوربین در پشت) پشتیبانی می‌کند.

به گزارش عصر ارتباط، سامسونگ این پرچمدار را در اواسط ماه فوریه معرفی خواهد کرد، اما عرضه آن به زمان در دسترس قرار گرفتن شبکه‌های 5G گره خورده است.

این شرکت ظاهرا با شرکت‌های بزرگ مخابراتی نظیر AT & T، T-Mobile و شرکت‌های مخابراتی کره جنوبی مذاکره کرده است تا شبکه‌ای انحصاری را در اختیارش قرار دهند، اما تا این لحظه هیچ چیز مشخص نیست.

سه مدل دیگر از این گوشی نسبتا عادی هستند. آنها احتمالا صفحه نمایش‌هایی با ابعاد 5.8 اینچ تا 6.4 اینچ خواهند داشت و بین سه تا پنج دوربین را در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

طرح‌های آنها نهایی نشده است، اما ممکن است امکان شارپ به صورت بی سیم را به مانند گوشی‌های دیگر نظیر "هواوی میت 20 پرو"(Mate 20 Pro ) فراهم کنند.

خارج از این شایعات، سامسونگ نکاتی را در مورد تغییرات احتمالی S10 مانند صفحه نمایش‌های دارای ناچ (از جمله برش احتمالی دایره‌ای)، پردازنده‌های هوش مصنوعی AI-savvy و دوربین‌های با وضوح بالاتر را اعلام کرده است.

سامسونگ به دنبال جذب هر چه بیشتر مشتری برای پرچمدار جدید خود است، چرا که S9 و Note 9 بازار گوشی‌های هوشمند را به شدت اشباع کرده‌اند.

این شرکت در مقابله با اپل، می‌خواهد یک گوشی با کیفیت بالا و دارای جدیدترین فناوری روز تولید کند که مردم را متقاعد کند تلفن‌های خود را ارتقا دهند.

ویژگی‌هایی مانند شبکه 5G و عکاسی پیشرفته می‌تواند کشش قابل توجهی در مشتریان ایجاد کند.

درج دیدگاه

عصــر بــازی