تخفیف ویژه کارپینو برای نمایشگاه کتاب

باتوجه به برگزاری نمایشگاه کتاب کارپینو اپلکیشین درخواست تاکسی اینترنتی ، تخفیف­هایی را به بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ارایه می­دهد.

تخفیف ویژه کارپینو برای نمایشگاه کتاب

باتوجه به برگزاری نمایشگاه کتاب کارپینو اپلکیشین درخواست تاکسی اینترنتی ، تخفیف­هایی را به بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ارایه می­دهد.

سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب امسال همچون سال گذشته در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. از آنجایی که این مجموعه نمایشگاهی خارج از شهر تهران برپا شده است، رفت و آمد برای بازدیدکنندگان اندکی دشوار شده است.

برای رفع این مشکل کارپینو که یک اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی است وظیفه جابه‌جایی مسافران تا سالن‌های نمایشگاه بین‌الماللی کتاب در شهر آفتاب را بر عهده گرفته است.

بر اساس ضوابط نمایشگاه شهرآفتاب تنها تاکسی‌های شهری می‌توانند به داخل این مجموعه عبور و مرور کنند و مسافران را تا سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی کتاب برسانند.

اما با توجه به اینکه کارپینو تنها اپلیکیشن درخواست تاکسی است که می‌تواند از ناوگان تاکسیرانی برای حمل نقل مسافران استفاده کند، لذا فقط تاکسی های کارپینو هستند که مجوز ورود به محوطه نمایشگاه را داشته و دیگر اپلیکیشن‌های موجود اجازه ورود به این مجموعه را نخواهند داشت.

همچنین کارپینو اعلام کرده در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، امکانات ویژه‌ای از جمله کدهای تخفیف برای ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در نظر گرفته است.

بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران برای اولین سفر خود با این اپلیکیشن، می‌توانند با ثبت کد carp_bk تا ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف در سفر به نمایشگاه کتاب دریافت کنند.

همچنین این تاکسی­یاب اینترنتی برای کاربران خود که تا پیش از این از طریق این اپلیکیشن سفر داشته‌اند، ۱۵ درصد تخفیف تا سقف ۳۰۰۰ تومان برای رفت و برگشت سالن‌های نمایشگاه کتاب در نظر گرفته است که با ثبت کد carp_exhbk2 در هر دو سفر رفت و برگشت خود می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند.  

گفتنی است این تاکسی­یاب اینترنتی خودروهای «لوکس»، «تاکسی بانوان» و «تاکسی ون» را نیز علاوه بر دیگر خودروهای تاکسی به ناوگان خود افزوده است.

 لینک دریافت برنامه: https://carpino.ir/fa/getapp

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه