سیستم‌های جديد ایسوس براي گيمرهاي حرفه‌اي

ايسوس كه يكي از برندهاي شناخته شده در توليد سخت افزار مورد نياز صنعت گيمينگ است، کیس‌های آماده گیمینگرا با نام های GS50 و  GS30 با آخرین نسل از تجهیزات پردازشی معرفی و تولید کرده است.

سیستم‌های جديد ایسوس براي گيمرهاي حرفه‌اي

ايسوس كه يكي از برندهاي شناخته شده در توليد سخت افزار مورد نياز صنعت گيمينگ است، کیس‌های آماده گیمینگرا با نام های GS50 و  GS30 با آخرین نسل از تجهیزات پردازشی معرفی و تولید کرده است.

این کیس های از پیش اسمبل شده قدرت پردازشی خود را از پردازنده های سری Intel® Xeon® W می گیرند که با استفاده از خنک کننده آبی خنک می شوند. به منظور پردازش گرافیک نیز GS50 از کارت گرافیک NVIDIA GeForce® RTX™ 2080 استفاده می کند. ایسوس با استفاده از چنین ترکیب قدرتمندی امکان استفاده از پردازنده های 10 هسته ای، فناوری های جدید معرفی شده NVIDIA، رم های ECC و دوام 7/24 را در رده ایستگاه های کاری را برای گیمینگ و پردازش های سنگین نظیر رندرینگ و محاسبات را فراهم کرده است.

از مزایای سیستم های از پیش اسمبل شده، سازگاری کامل قطعات از لحاظ کارایی و چیدمان و میزان مصرف مناسب را می توان نام برد. به همین دلیل ایسوس، مناسب ترین گزینه ها را برای استفاده در گیمینگ و عملیات رده بالا به کار گرفته است. به لطف پشتیبانی مادربرد این سیستم، به منظور تصحیح خطا و جلوگیری از هرگونه مشکل در پردازش، امکان استفاده از حافظه های ECC تا حجم 128 گیگابایت از رم های RDIMM میسر است.

ویژگی های ظاهری در سیستم های گیمینگ، بسیار حائز اهمیت اند. ایسوس نیز در GS50 نورپردازی قابل شخصی سازی Aura Sync را در دسترس قرار داده تا در سناریو گیمینگ، گیمرها سلیقه شخصی خود را با سیستم خود ترکیب کنند و سیستمی دقیقاً مطابق با سلیقه خود داشته باشند.

ایسوس به طور پیشفرض امکان داشتن حافظه های پرسرعتSSD M.2 تا 512 گیگابایت و حافظه های HDD تا حجم 3 ترابایت به منظور ذخیره سریع فایل های حجیم در درسترس قرار داده است.

همچینین دو رابط شبکه LAN از نوع گیگابیتی امکان استفاده از این کیس را به منظور سرورهای کوچک و دسترسی به دو شبکه مجزادر درسترس قرار داده است.

مدل GS30 نیز برای گیمینگ و تولید محتوا به بهترین شکل ممکن بهینه شده و امکان استفاده از پردازنده های سری Core i7 یا سری Xeon E  اینتل در کنار کارت گرافیکNVIDIA GeForce RTX 2070  با قیمتی کمتر برای سناریوهای یاد شده امکانپذیر است.

 سیستم های مبتنی بر ساختار Workstation، از لحاظ مدیریتی نیاز به پایش مداوم دارد که ایسوس برای هر دو مدل GS30 و GS50 راهکار جامع ASUS Control Center را به طور پیشفرض در نظر گرفته است.

کیس های از پیش اسمبل شده GS30 و GS50 در مدل های متنوع به زودی با گارانتی رسمی در کشور در دسترس خواهند بود.