ثبت نام موفق 10 هزار كاربر متقاضي كارت سوخت از طريق اپ دولت همراه

براساس اعلام سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت المثنی در سامانه الکترونیکی حدود 10 هزار مورد اعلام شد.

ثبت نام موفق 10 هزار كاربر متقاضي  كارت سوخت از طريق اپ دولت همراه

براساس اعلام سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت المثنی در سامانه الکترونیکی حدود 10 هزار مورد اعلام شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از،خبرگزاری صداوسیما از شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی زیبا اسماعیلی گفت : ثبت‌نام الکترونیکی کارت سوخت المثنی از روز گذشته آغاز شده است و طبق آخرین آمار تاکنون بیش از ١٠هزار نفر در سامانه الکترونیکی و اپلیکیشین خدمات دولت همراه برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت‌نام موفق داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه این آمار فقط مربوط به متقاضیانی است که از طریق سامانه و اپلیکیشن مذکور اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند و شامل افرادی که برای ثبت‌نام حضوری به پلیس +١٠مراجعه کرده‌اند، نمی‌شود، افزود: طی این مدت فقط افرادی که شماره سمت راست تلفن همراه آن‌ها ٩٩ و ٨٩ بوده می‌توانستند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی، ادامه داد: به طور کلی تعداد مشترکانی که شماره راست تلفن همراه آن‌ها ٩٩ و ٨٩ بوده بیش از ٣٧ هزار نفر است که از این تعداد بیش از ١٠هزار نفر ثبت‌نام موفق داشتند و ممکن است ثبت‌نام سایر افراد به دلیل ناقص بودن مدارک، ناموفق بوده باشد.

اسماعیلی در ادامه با اشاره به اضافه شدن کد دستوری #۴*به روش‌های ثبت‌نام کارت سوخت از عصر امروز، گفت: تاکنون ١٢هزار نفر که شماره راست تلفن همراه آن‌ها ٩٩ و ٨٩ بوده از طریق این کد برای ثبت درخواست مراجعه کرده اند ­و هدف شرکت ملی پالایش و پخش قرار دادن راه‌های آسان در اختیار مردم برای ثبت‌نام کارت سوخت است.