با حمایت شرکت خدمات انفورماتیک برگزاری می‌شود:

فراخوان حضور استارتاپ‏ها در دومین رویداد «نواندیشان فناوری‏های مالی»

شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان تنها حامی دومین دوره رویداد "نواندیشان فناوری های مالی" که همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در تاریخ 9 و 10 بهمن ماه در مرکز همایش‏های برج میلاد برگزار خواهد شد

فراخوان حضور استارتاپ‏ها در دومین رویداد «نواندیشان فناوری‏های مالی»

شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان تنها حامی دومین دوره رویداد "نواندیشان فناوری های مالی" که همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در تاریخ 9 و 10 بهمن ماه در مرکز همایش‏های برج میلاد برگزار خواهد شد؛ با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی، میزبان طرح‏ های بدیع شرکت‏ های استارتاپی و تیم‏ های ایده‏ پرداز در حوزه‏ های مرتبط با محورهای همایش اعم از پرداخت، بلاک چین، رمز ارزها، تحول دیجیتال و سایر حوزه های مرتبط با صنعت مالی و بانکی است.
به گزارش خبرنگار عصر ارتباط پس از بررسی اولیه طرح ها، از تیم‏ های منتخب جهت ارزیابی در مرحله نهایی دعوت خواهد شد و ایشان این فرصت را خواهند داشت که ضمن حضور رایگان در فضای نمایشگاهی تخصیص یافته در بزرگترین رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور؛ از امکان ارائه ایده، طرح و محصولات خود به هزاران بازدیدکننده فعال در صنعت بانکداری و پرداخت طی روز های برگزاری رویداد بهره‏ مند شوند. 
بر اساس این گزارش بسته هدایای ویژه‏ای برای استارتاپ‏های برتر در نظر گرفته شده که دراختتامیه همایش به ایشان اهدا خواهد شد. 
گروه‏های مورد ارزیابی: 
- صاحبان ایده 
- دارندگان طرح کسب و کار و MVP 
- طرح های تجاری‏ سازی شده در قالب شرکت‏های نوپا 
مهلت ثبت نام د راین رویداد حداکثر تا پایان روز دوشنبه 10/10/1397 خواهد بود و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی isc.co.ir  و تکمیل فرم‏ های مربوطه و بارگذاری اطلاعات اقدام کنند.
بر اساس این گزارش کلیه مراحل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سایت رایگان است و حداقل و حداکثر تعداد مجاز اعضاء هر تیم به ترتیب 2 و 5 نفر (با احتساب سرتیم) است.
همچنین هر تیم حداکثر می تواند در یکی از سه گروه "صاحبان ایده"، "دارندگان طرح کسب و کار و MVP" یا " طرح‏های تجاری‏ سازی شده در قالب شرکت‏ های نوپا " ثبت نام کند. 
به موجب این فراخوان، ایده‏ها و موضوعاتی که مرتبط با محورهای هشتمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‏های پرداخت باشند؛ در اولویت ارزیابی قرار دارند. جهت اطلاع از محورهای همایش به پایگاه اینترنتی     conf.mbri.ac.ir/ebps8  مراجعه 
کنید. 
مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، عدم حضور در رویدادهای مشابه یا رویداد دوره گذشته، تطابق با نیاز بازار، توجه به چالش های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد و پتانسیل درآمدزایی طرح از اهم شاخص‏های ارزیابی خواهند بود. 
مسوولیت و تبعات قانونی هر گونه کپی‏ برداری از ایده‏ ها و طرح‏ های ثبت شده قبلی بر عهده تیم‏ های ارائه‏ دهنده خواهد بود. 
بر اساس این گزارش نظر به برگزاری رویداد توسط شرکت خدمات انفورماتیک، همکاران  این شرکت و کارکنان شرکت‏ های تابعه امکان حضور در رویداد را نخواهند داشت. 
هزینه رزرو فضای نمایشگاهی و غرفه‏ سازی جهت حضور تیم‏ های برتر در نمایشگاه توسط شرکت خدمات انفورماتیک تقبل خواهد شد. 
علاقه مندان می توانن در صورت مواجهه با هرگونه اشکال طی فرایند ثبت نام و تکمیل فرم ها، مراتب را به آدرس noandishan@isc.co.ir و یا شماره تلفن 24727999 (در ساعات اداری) منعکس کنند.