مانیتور های گیمینگ ایسوس نمايشگر اصلي مسابقات بين المللي شدند

ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان برای چهارمین سال متوالی توانست بیشترین سهم بازار برای نمایشگرهای رده بالا را به خود اختصاص دهد.

مانیتور های گیمینگ ایسوس نمايشگر اصلي مسابقات بين المللي شدند

ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان برای چهارمین سال متوالی توانست بیشترین سهم بازار برای نمایشگرهای رده بالا را به خود اختصاص دهد.

به نقل از WitsView و استناد به گزارش TrendForce، در پایان هر سال، گزارش فروش کلی نمایشگرها به منظور هدف گذاری شرکت های تولیدکننده بررسی می شود تا تولیدکنندگان برای سال بعد چشم اندازی صحیحی داشته باشند. طبق این گزارش، بازار نمایشگرهای گیمینگ در بخش +100Hz، رشد خیره کننده دو برابری در پی داشته که تعداد آن به 5.1 میلیون دستگاه رسیده است. ایسوس نیز در سال های 2015، 2016، 2017 و 2018 در بخش نمایشگرهای گیمینگ، مطابق با نمودار رشد سهم بازار، کماکان در صدر جدول در بین تمام تولید کنندگان قرار دارد.نمایشگرهای سری ROG به عنوان نمایشگر اصلی مسابقات بین المللی شناخته می شود. سال 2018 نمایشگرهای ROG به عنوان نمایشگر رسمی مسابقاتی چون BlizzCon® 2018، DreamHack Masters Stockholm 2018، PGI China 2018، CS:GO Asia Championships 2018 ، Rift Rivals 2018 و 2019 Call of Duty® World League season  انتخاب شده بودند. در کنار این تورنومنت ها و رویدادها، تیم های e-Sport زیادی نظیر تیم سوئدی Ninjas in Pyjamas یا NiP، تیم چینی Rogue Warriors قهرمان بازی های of League of Legends® (LoL),، PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayerUnknown’s, Battlegrounds (PUBG)، Warcraft® III، GKARTو Hearthstone، تیم نخست PUBG از ویتنام Refund Gaming و ASUS ROG Elite از صربستان نمایشگرهای سری ROG را انتخاب کرده اند.

یک دهه طراحی بی وقفه برای گیمینگ بی نظیر

خط تولید ROG به مدت بیش از یک دهه نمایشگرهای گیمینگ منحصر به فرد خود را برای جامعه گیمینگ عرضه کرده است. طراحی و ظاهر نمایشگرهای ایسوس به یک سرمشق برای سایر تولید کنندگان تبدیل شده و طراحی های ایسوس را به عنوان یک استاندارد در دنیای گیمینگ می توان در محصولات برندهای دیگر مشاهده کرد. در کنار این طراحی، ویژگی های منحصر به فرد نیز توسط این پیشگام معرفی شده است به طور مثال در سال 2012 ایسوس نخستین نمایشگر گیمینگ 144 هرتز جهان را معرفی کرد که سبب شد نرخ تازه سازی 144 هرتز به عنوان یک استاندارد در صنعت گیمینگ در تورنومنت های معتبر قرار بگیرد.

اعداد نخست در معرفی طراحی های خلاقانه از ایسوس پایان ندارد و در سالی که گذشت ایسوس محصولاتی بی نقص برای گیمینگ تمام عیار معرفی کرد. ایسوس نخستین نمایشگر 240 هرتزی جهان با نام ROG Swift PG258Q سریع ترین مانیتور گیمینگ جهان را معرفی کرد.  شکوفایی نمایشگرهای ایسوس در سالی که گذشت چشمگیرتر شد و ایسوس برای چندمین بار اولین های دنیای گیم نظیر نخستین نمایشگر 4K HDR با نرخ تازه سازی 144 هرتز را با نام ROG Swift PG27UQ معرفی کرد. ROG Swift PG65 نیز به عنوان اولین نمایشگر 65 اینچی جهان به همراه پنل 4K HDR با نرخ تازه سازی 120 هرتز با فناوری G-Sync نیز در CES امسال سر و صدای زیادی به پا کرد. این محصولات تنها بخشی از قدرت ایسوس در دنیای نمایشگر های گیمینگ است و ایسوس برای سال میلادی جدید، یک بار دیگر محصولاتی منحصر به فرد و تخصصی برای گیمینگ عرضه خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه