رپرتاژ آگهی؛

آشنایی با خدمات شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیا سیستم

امروزه شبکه‌هاي کامپيوتري در سازمان‌ها و نهادهاي بزرگ و کوچک به‌قدري توسعه‌يافته‌اند و به حدي با فعاليت‌هاي روزمره حجم عظيمي از کاربران عجين شده‌اند که ديگر تصور سازماني بدون شبکه، تصوري محال است.

آشنایی با خدمات شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیا سیستم

امروزه شبکه‌هاي کامپيوتري در سازمان‌ها و نهادهاي بزرگ و کوچک به‌قدري توسعه‌يافته‌اند و به حدي با فعاليت‌هاي روزمره حجم عظيمي از کاربران عجين شده‌اند که ديگر تصور سازماني بدون شبکه، تصوري محال است.

 از همين رو شبکه‌ها و سرويس‌ها و خدماتي که از طريق آن‌ها به کاربران ارائه مي‌شود به موضوع مهمي بدل شده است: يعني سازمان‌هاي جديد در پي بنا نهادن شبکه‌هايي با کارايي مناسب و بستر قوي هستند و سازمان‌هاي قديمي‌تر به دنبال ارتقاء يا بهينه‌سازي شبکه موجود خود. بيش از بيست سال قبل، مديران پرشيا سيستم با درک اهميت اين موضوع، گام در راهي نهادند که از بطن آن شرکت توسعه داده‌هاي ارتباطي پرشيا سيستم زاده شد.

اين شرکت که فعاليت رسمي خود را در نمايشگاه جيتکس 2005 اعلام کرد، در نخستين گام با انعقاد قرارداد انحصاري با شرکت لول‌وان ارائه اين محصولات را در کشور آغاز نمود. پرشيا سيستم در ادامه با همکاري برندهاي معتبر جهاني سبد محصولات و خدمات خود را کامل کرد.

شرکت پرشيا سيستم با دارا بودن مهندسين مجرب و متخصص در بخش مکانيک و همچنين فضاي مناسب با استانداردهاي بين‌المللي جهت توليد و مونتاژ رک، انجام مراحل تست و همچنين ثبت برند Equip در ايران با هماهنگي شرکت آلماني اقدام به توليد انواع رک شبکه از جمله رک‌ سرور , رک‌ ايستاده , رک دیواری و رک مخابراتی , رک اوت دور ( رک Outdoor ) و رک Indoor نموده است.

برند یوتل اولين و تنها توليد کننده مودم روترهاي مخابراتي صد درصد ايراني، قابل رقابت ازلحاظ کيفيت و قيمت با برندهاي مطرح خارجي است. اين محصولات داراي گواهي تائيديه نمونه از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بوده  که حاصل تلاش مستعد و چشمگير مهندسين ايراني و بومي سازي شده با توجه به نياز مشترکين است.مودم يوتل توسط شرکت مخابراتي ارگ جديد توليد  و توسط شرکت پرشياسيستم گارانتي و وارد بازارهاي تجهيزات شبکه ايران شده است . به طور مثال مودم روتر A154 بی سیم است که 4 درگاه اتصال شبکه ( Rj45 )و یک درگاه تلفن (Rj11) و یک آنتن با قدرت 5dbi بهره می‌برد و یک شبکه داخلی، با سرعت 150 مگابیت در ثانیه برای شما فراهم می‌سازد. یک درگاه USB 2.0 نیز برای موارد مختلف بر روی این مودم تعبیه شده است. فرکانس پشتیبانی این مودم ، 2.4 گیگا هرتز است.برای ایجاد امنیت از رمزنگاری‌های WPA ،WPA2 ، AES استفاده شده و وجود دکمه WPS بر روی دستگاه امنیت ساده و بسیار ساده و کاربردی را به ارمغان می آورد.این مودم روتر امکان دسترسی کاربران و سیستم اولویت‌بندی انتقال داده‌ها را با بکارگیری فایروال و کیفیت (QOS) جهت برقراری ارتباط صوتی، دانلود انواع فایل‌ها و انجام بازی‌های رایانه‌ای بر روی اینترنت، برای شما فراهم می‌آورد.

شرکت هايک ‌ويژن يکي از بزرگ‌ترين توليدکنندگان محصولات و راه‌حل‌هاي نظارت تصويري در دنيا است که با داشتن فناوري و تخصص در طراحي و ساخت دوربين‌هاي نظارت تصويري همواره از شرکت‌هاي نوآور و پيشرو بوده است. محدوده توليدات اين شرکت از دوربين‌ها و DVRها , سوييچ ها و کابل ها  تا نرم‌افزارهاي مديريت تصاوير را شامل مي‌شود. شرکت هايک‌ ويژن با در اختيار داشتن بزرگ‌ترين گروه تحقيق و توسعه بازار و امکانات بسيار پيشرفته توليد به مشتريان خود در سراسر دنيا امکان بهره‌مندي از طراحي و فناوري بسيار بالاي راهکارهاي حفاظت و نظارت تصويري را فراهم مي‌آورد. پرشیاسیستم نماینده رسمی هایک ویژن در ایران است و کلیه محصولات این برند معتبر جهانی را با گارانتی 2 سال پارس ارتباط عرضه می کند .

 شایان ذکر است واحد پروژه شرکت پرشيا سيستم با بيش از 15 سال تجربه فعاليت مستمر در حوزه سيستم هاي نظارت تصويري و سيستم هاي امنيتي و با هدف بروزرساني سطح علمي با پشتوانه تجربيات فني و تکيه بر نيروهاي متخصص، کارشناسان و مشاوران خود توانسته است همچون گذشته سهم مهمي را در ارائه هرچه بهتر فن آوري هاي نوين به جامعه انفورماتيک ايفا نمايد.

 

آشنایی با خدمات شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیا سیستمآشنایی با خدمات شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیا سیستم