پنجمين كنفرانس بين‌المللی وب‌پژوهی با حمايت IEEE برگزار می‌شود

کنفرانس بین المللی "وب پژوهی" کوشیده است تا حاصل پژوهش‌ها و نوآوری‌های کلیه پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می کنند را منتشر کند، بر همین اساس افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می‌توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال کنند.

پنجمين كنفرانس بين‌المللی وب‌پژوهی با حمايت IEEE برگزار می‌شود

کنفرانس بین المللی "وب پژوهی" کوشیده است تا حاصل پژوهش‌ها و نوآوری‌های کلیه پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می کنند را منتشر کند، بر همین اساس افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می‌توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال کنند. پذیرش مقاله در کنفرانس "وب پژوهی" به زبان فارسی و لاتین است و مهلت ارسال مقاله تا پنج بهمن ۱۳۹۷ تعیین شده است.
 کنفرانس وب پژوهی یکی از معتبرترین کنفرانس‌های حوزه فناوری اطلاعات و علوم بین رشته‌ای در کشور است که تاکنون چهار دوره برگزار شده است و مقالات آن در پایگاه‌های  اطلاعات  علمی داخلی ISC و SID و در پایگاه خارجی IEEE Xplore نمایه شده است.

 با توجه به اینکه "وب" یک موضوع راهبردی و بین رشته‌ای است، کنفرانس وب پژوهی کوشیده است تا حاصل پژوهش‌ها و نوآوری‌های کلیه پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می‌کنند را منتشر کند، بر همین اساس افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه‌ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می‌توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال کنند. پذیرش مقاله در کنفرانس وب پژوهی به زبان فارسی و لاتین است و مهلت ارسال مقاله تا پنج بهمن ۱۳۹۷ تعیین شده است.
 كنفرانس وب پژوهي توسط دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود و دکتر سید سعید هاشمی، رییس کنفرانس و دکترمحمدجواد شایگان فرد، دبیر علمی این کنفرانس هستند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیش‌تر به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http://iranwebconf.ir  مراجعه کنند.
 انتهای پیام