مرورگر اپرا، دسترسی مستقیم به اپلیکیشن‌های تلگرام و واتس اپ را به نسخه دسکتاپ اضافه کرد

مرورگر Opera با رابط کاربری و ویژگی‌های جدید، می‌تواند کاربران بیشتری را به سمت خود جلب کند.

مرورگر اپرا، دسترسی مستقیم به اپلیکیشن‌های تلگرام و واتس اپ را به نسخه دسکتاپ اضافه کرد

اپرا در طی چند ماه اخیر مشغول بازطراحی نسخه دسکتاپ مرورگر خود بود. اکنون نسخه به روز شده این مرورگر که با اسم رمز Reborn شناخته می‌شود، در دسترس است. همه کاربران اپرا طی چند روز آینده به صورت خودکار این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

مهم‌ترین ویژگی افزوده شده به نسخه جدید این مرورگر دسترسی سریع به اپلیکیشن‌های پیام رسان مانند واتس اپ، تلگرام و مسنجر فیسبوک است. اکنون شما می‌توانید یک نوار در رابط کاربری اپرا باز کنید و به گفت و گو با دوستان خود از طریق آن بپردازید.

این شرتکات ها همواره در صفحه هوم قابل مشاهده هستند و اگر یک نوار مخصوص را پین کنید، حتی به هنگام مرور وب هم در دسترس خواهد بود.

البته بسیاری از کاربران هنوز از وجود چنین قابلیتی مطلع نیستند و به همین دلیل، اپرا قصد دارد تا آن را بیشتر در مقابل چشمان کاربرانش قرار دهد. قطعا چنین ویژگی، مفید است.

در رابط کاربری جدید اپرا، شکل‌ها زیباتر و رنگ‌ها چشم‌نوازتر هستند. طراحی آیکون‌ها و صفحه هوم نیز تغییر یافته است. یک حالت مطالعه در شب هم وجود دارد که در صورت تمایل به راحتی می‌توانید آن را فعال کنید. اپرا اکنون در بسیاری از پلتفرم‌ها ظاهر مشابهی دارد و البته بیشتر شبیه به مرورگر کروم شده است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه