رونمایی اپیسر ازکارت های حافظه سری جدید

دو مدل کارت حافظه microSDXC UHS-I U3 V30 و microSDHC UHS-I U1 V10 مجهز به حفاظت های چندگانه به منظور اطمینان از ضبط طراحی شده اند. مدل V30  اپیسر در حداکثر ظرفیت خود 256 GB  مطابق با آخرین استاندارد  SD  )  (UHS Video Speed Class 30 (V30  بوده و می تواند با حداقل سرعت 30 MB در ثانیه از 4K Ultra HD، ضبط ویدئو 3D و نیز عکسبرداری بی وقفه با سرعت بالا پشتیبانی کند.

رونمایی اپیسر ازکارت های حافظه سری جدید

دو مدل کارت حافظه  microSDXC UHS-I U3 V30 و microSDHC UHS-I U1 V10 مجهز به حفاظت های چندگانه به منظور اطمینان از ضبط طراحی شده اند. مدل V30  اپیسر در حداکثر ظرفیت خود 256 GB  مطابق با آخرین استاندارد  sd ((UHS Video Speed Class 30 (V30  بوده و می تواند با حداقل سرعت 30 MB در ثانیه از 4K Ultra HD، ضبط ویدئو 3D و نیز عکسبرداری بی وقفه با سرعت بالا پشتیبانی کند.
نمونه V10   در ظرفیت های 16GB  و 32GB و با پشتیبانی از ضبط full HD ، برای دستگاه هایی که نیاز به ضبط طولانی مدت دارند، مانند دوربین های داشبوردی و نیز دوربین های ورزشی مناسب هستند.

در سال های اخیر تقاضا برای ضبط ویدئوهای  4k  در عکس های هوایی و نیز ورزشی افزایش یافته است، اگرچه فیلم های با وضوح بالا، جزییات بیشتری به همراه داشته و تصاویر زنده تری را ارائه می کند، اما ویدئو های 4K قطعا فضای بیشتر ی را به خود اختصاص می دهند. در نتیجه استفاده از کارت های حافظه با سرعت بالا برای ذخیره عالی تمامی صحنه ها اجتناب ناپذیر است.

پشتیبانی از وضعیت سرعت بالای مستمر و حداکثر سرعت خواندن  100MB در ثانیه، کارت حافظه Apacer V30  را  به گزینه ای مناسب جهت ضبط ویدئوهای 4K و کاهش قابل توجه زمان انتقال فایل تبدیل کرده است، که در حال حاضر در ظرفیت های 64GB، GB 128،  256 GB و با 5.8 ساعت ضبط 4K عرضه می شود. 

 microSDHC UHS-I U1 V10 با حداکثر سرعت خواندن 100MB بر ثانیه برای پشتیبانی از ضبط ویدئو های Full HD و تصویربرداری مستمر در ظرفیت های 16 GB و 32 GB   تولید شده است، این محصول در حداکثر ظرفیت خود قابلیت ذخیره 8400 تصویر 8 مگا پیکسلی یا 7 ساعت ویدئو Full HD  را دارا است.

براساس اعلام شرکت اپیسر تمام کارت های حافظه این شرکت تست های ضد آب، ضد ضربه، مقاومت در برابر مغناطیس، ضد اشعه ایکس و مقاومت در برابر حرارت را با موفقیت گذرانده اند و برای پشتیبانی از تصویر برداری در هرگونه آب و هوایی و همچنین پشتیبانی از هر گونه دستگاه ضبط ویدئویی از جمله دوربین های ورزشی، ضد آب، هوایی بدون سرنشین، و همینطور دوربین های داشبوردی آماده هستند.

گفتنی است هر دو مدل کارت حافظه مجهز به ویژگی کلیدی حفاظت نوشتاری و کد الگوریتم تصحیح خطا بوده که استاندارد حفاظتی مناسبی را در هنگام ضبط فراهم می آورد.