همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

ساخت جدیدترین دوربین امنیتی جهان

ساخت جدیدترین دوربین امنیتی جهان

جدیدترین دوربین امنیتی هوشمند رونمایی شد. این دوربین با طراحی انعطاف پذیر خود بر هر سطحی نصب شده و در صورت تشخیص هرگونه حرکت و سروصدای مشکوکی، کاربر را مطلع می کند.

دوربین امنیتی Neos SmartCam Full HD به دلیل طراحی انعطاف پذیر خود به آسانی بر هر سطحی اعم از مسطع و یا برجسته نصب شده و تنظیمات راه اندازی آن به آسانی انجام می شود. این سیستم به دلیل وجود فناوری دید در شب، هرگونه حرکتی را در تاریکی کامل با زوم دیجیتال 8x و تا 9 متر تشخیص داده و ضبط می کند.

این دوربین با داشتن کارت حافظه microSD تمامی حرکات را ثبت کرده و در صورت درخواست کاربر به وی ارسال می کند. کاربر به کمک این سیستم می تواند با افراد در خانه و حتی حیوانات خانگی ارتباط برقرار کرده و مکالمه ای کوتاه داشته باشد.

تنها کافی است این سیستم با تلفن همراه کاربر با سیستم عامل iOS و Android  هماهنگ شود. این فناوری تمامی تصاویر و صداهای ضبط شده را به مدت 2 هفته در حافظه خود به صورت رمزنگاری شده حفظ می کند. با پر شدن حافظه اطلاعات و فایل های قدیمی تر پاک شده و فضا برای ثبت وقایع جدیدتر خالی می شود. به محض ثبت هرگونه صدا و یا حرکت مشکوکی ، این سیستم امنیتی فعال شده و علاوه بر پخش صدای هشدار دهنده، پیامی را نیز به کاربر ارسال می کند.

با ارائه درخواست مشاهده فیلم ضبط شده این سیستم به طور اتوماتیک و از طریق اینترنت فیلم موردنظر را به کاربر ارسال کرده و در اختیار وی قرار می دهد.

این دوربین  امنیتی هوشمند در حال حاضر در وب سایت های عمومی با قیمتی برابر 25.69 دلار به فروش می رسد. قیمت مناسب و همچنین وقت و کارای این محصول ر ا در ردیف پرفروش ترین دوربین های امنیتی هوشمند قرار داده است.

درج دیدگاه

عصــر بــازی