برگزاری سمینار تخصصی شرکت گرین در استان خراسان جنوبی

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (نام تجاری GREEN) در سال 1396 نیز همانند سال گذشته به برگذاری همایش های استانی و کارگاه های آموزشی در سراسر کشور اقدام کرده است. پردیس صنعت سیاره سبز در هجدهم اردیبهشت 1396 پذیرای بیش از 100 کارشناس و متخصص IT استان خراسان جنوبی بود تا از جدیدترین دستاورد ها، دستاورد ها و خدمات GREEN باخبر شوند.

برگزاری سمینار تخصصی شرکت گرین در استان خراسان جنوبی

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (نام تجاری GREEN) در سال 1396 نیز همانند سال گذشته به برگذاری همایش های استانی و کارگاه های آموزشی در سراسر کشور اقدام کرده است. پردیس صنعت سیاره سبز در هجدهم اردیبهشت 1396 پذیرای بیش از 100 کارشناس و متخصص IT استان خراسان جنوبی بود تا از جدیدترین دستاورد ها، دستاورد ها و خدمات GREEN باخبر شوند. در ابتدای همایش بیرجند، آقای میرنقی مدیر بازاریابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به تشریح سیاست های جدید در زمینه بازاریابی و اولویت های تعیین شده در سال 96 پرداختند. در ادامه همایش و با حضور حسام شالیکاریان کارشناس بازاریابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، ارائه اطلاعات فنی آغاز شد و نکات کلیدی در خصوص کیس، پاور، خنک کننده، اسپیکر، ماوس و کیبرد و همچنین شرایط خدمات پس از فروش برای محصولات متنوع خانواده GREEN و شرکای تجاری در اختیار کارشناسان و متخصصین IT استان خراسان جنوبی قرار گرفت. مهیار میرزا مدیر فنی واحد سرور به صورت مشترک در خصوص تاریخچه برند Chenbro و شرایط همکاری گرین با این برند توضیحاتی ارائه کردند. برند Chenbro از سال 1983 فعالیت خود را در زمینه تولید کیس کامپیوتر آغاز کرد و در بازه زمانی 8 ساله، تولید کیس برای برند های مطرحی همچون DELL، HP، INTEL و IBM را عهده دار شد. چن برو با حذف محدودیت های سخت افزاری موجود در سرور ها، تصمیم به تولید سرور و لوازم جانبی تحت برند خود کرد و شرکت گرین نیز در حال حاضر به عنوان نماینده و شریک تجاری به ارائه محصولات و خدمات سرور های Chenbro در بازار داخلی می پردازد.

مهدی میرنقی مدیر بازاریابی شرکت سیاره سبز با اعلام نماینده برتر گرین در استان خراسان جنوبی، تندیس مربوطه را به مهدی باقری مدیر مرکز کامپیوتر ایلیا اهدا کرد و به این صورت از زحمات ایشان در یک سال گذشته تقدیر به عمل آوردند.

برگزاری سمینار تخصصی شرکت گرین در استان خراسان جنوبی

کیومرث امیری مدیر پروژه TOTOLINK در شرکت سیاره سبز روی صحنه حاضر شد و در خصوص محصولات دو برند TOTOLINK و MSI اطلاع رسانی کرد. برند ZIONCOM که در حقیقت یک برند از کشور کره جنوبی به شمار می رود، کار خود را از تحقیق و توسعه محصولات شبکه در کره جنوبی آغاز و در ادامه، تولید روتر های SAMSUNG و LG را عهده دار شد. هیئت مدیره ZIONCOM در سال 2001 تصمیم گرفتند تا محصولات خود را تحت برند IPTime در کره جنوبی وارد بازار کنند. در حال حاضر محصولات IPTime در زادگاه خود بیش از 82 درصد سهم بازار تجهیزات شبکه را در اختیار دارد. سال 2011 نیز برگ جدیدی از تاریخچه زیون کام رقم خورد و این کمپانی با معرفی برند TOTOLINK قدم به بازار جهانی گذاشت و ایران نیز یکی از بازار های مهم برای زیون کام به شمار می رود. محصولات توتولینک با شعار هوشمند ترین تجهیزات شبکه طراحی و تولید می شوند که علاوه بر طراحی ظاهری هوشمندانه، عملکردی چندگانه (قابل استفاده به عنوان چند دستگاه) و همچنین عملکرد قابل انطباق را ارائه می دهند. تجهیزات شبکه توتولینک 235 درصد تست می شوند که شامل 2 بار تست پیش از ورود به خط بسته بندی می شود و 35 درصد آنها نیز پیش از بسته بندی به صورت تصادفی بررسی می شوند. سخت گیری موجود روی تولید و ورود محصولات به بازار جهانی سبب شده تا محصولات این برند در ایران با 3 سال گارانتی تعویض در دسترس کاربران قرار گیرد.

 

بخش پایانی توضیحات فنی به معرفی مادربرد های سری 200 کمپانی MSI اختصاص داشت. حسام شالیکاریان در این بخش به چهار خانواده از مادربرد های MSI شامل Enthusiast (حرفه ای و فوق حرفه ای)، Performance Gaming (گیمینگ حرفه ای با عملکرد بالا)، Arsenal Gaming (گیمینگ با نسبت مناسب قیمت و عملکرد) و در نهایت Pro Series (مناسب برای ادارات و منازل) اشاره کرد. خانواده Pro Series با بهره گیری از استاندارد کلاس نظامی قادر به فعالیت تحت شرایط سخت و همچنین کارکرد طولانی مدت است. خروجی های تصویر متعدد شامل VGA، DVI و HDMI با توجه به عدم استفاده از کارت گرافیک مجزا در سیستم های اداری، بسیار کاربردی است و کاربران با کمترین محدودیتی از قدرت پردازنده مجتمع گرافیکی بهره مند می شوند. وی در انتها به شرایط خدمات پس از فروش مادربرد و کارت گرافیک های MSI اشاره کرد که گرین در حال حاضر 3 ماه تعویض درجا، 36 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این در حالیست که طرح تعویض 3 ماهه برای مادربرد و کارت گرافیک های MSI تنها توسط شرکت گرین به عنوان شریک تجاری این برند ارائه می شود.

برگزاری سمینار تخصصی شرکت گرین در استان خراسان جنوبی

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه