ساعت های هوشمند کمپانی Vtech به بازار می آیند

کمپانی Vtech شروع به تولید ساعت‌های هوشمند ویژه کودکان کرده است. هرچند این ساعت‌ها همچون ساعت‌های اپل سیستم عامل ندارند ولی پیش بینی می شود مورد توجه کودکان قرار گیرند.

ساعت های هوشمند کمپانی Vtech  به بازار می آیند

کمپانی Vtech شروع به تولید ساعت‌های هوشمند ویژه کودکان کرده است. هرچند این ساعت‌ها همچون ساعت‌های اپل سیستم عامل ندارند ولی پیش بینی می شود مورد توجه کودکان قرار گیرند.امروزه ساعت‌های هوشمند، فناوری‌های پوشیدنی هوشمند و... به جزء جدایی‌ناپذیر زندگی بشر تبدیل شده اند و دیگر نمی‌توان لحظه‌ای را جدا از این فناوری‌ها متصور شد. در چنین فضایی، هرسال سن آشنایی کودکان با تکنولوژی پایین‌تر می‌آید و به‌همین دلیل هم بیشتر خانواده‌ها به‌دنبال خرید ساعت‌های هوشمند و... برای کودکانشان هستند.

ازآنجا که ساعت‌های اپل بسیار گران قیمت هستند و بسیاری از خانواده‌ها توان خرید آن را ندارند و همچنین قابلیت‌هایی دارد که برای کودکان قابل استفاده نیست کمپانی Vtech اقدام به تولید ساعت‌های هوشمند ویژه کودکان کرده است. هرچند این ساعت‌ها همچون ساعت‌های اپل سیستم عامل ندارند ولی ویژگی‌هایی دارند که کودکان می‌توانند از آنها بسیار لذت ببرند. ساعت هوشمند Kidizoom به کودکان اجازه می‌دهدعکس و فیلم بگیرند، بازی کنند و از صفحه نمایش ساعت، برای فهمیدن زمان استفاده کنند.

این ساعت همچنین 55 طرح برای صفحه آنالوگ یا دیجیتال ساعت در اختیار دارد و کودک می‌تواند به دلخواه خود صفحه را عوض کند تا راحت‌تر با ساعت کنار بیاید و گفتن زمان را یاد بگیرد. این ساعت که دو دوربین در آن به کار رفته به کودک اجازه می‌دهد تا سلفی بگیرد و با استفاده از اپلیکیشن Silly Yourself، از عکس‌های سلفی اش نیز به‌عنوان بک‌گراند ساعت هوشمند خود استفاده کند. البته کیفیت دوربین بالا نیست و به همین دلیل هم کودک می‌تواند عکس‌های بیشتری را در ساعت ذخیره کند. ظرفیت ذخیره این ساعت 256مگابایت است و می‌تواند تا هزار و 600 قطعه عکس و 11 ویدئوی یک دقیقه‌ای را ذخیره کند. این ساعت مجهز به بازیMonster Catcher است.

این بازی به واقعیت افزوده مجهز شده و کودکان باید غول‌ها را در دنیای واقعی شکار کنند. این ساعت همچنین یک سنسور برای اندازه‌گیری میزان تحرک کودک دارد که وی را تشویق به فعالیت بدنی می‌کند. این ساعت ضد آب با بهای 50دلار در بازار به فروش می‌رسد.