همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور
هفته نامه عصر ارتباط - اولین و پر تیراژترین هفته نامه iCT کشور

سرویس جدید بازی اپل راه اندازی می شود

سرویس جدید بازی اپل راه اندازی می شود

شرکت اپل قصد دارد در جریان برگزاری کنفرانس خبری تازه خود در تاریخ ۲۵ مارس از برخی خدمات جدید خبری، تلویزیونی، مالی و اعتباری و همین طور بازی‌های ویدئویی خود رونمایی کند.

به نقل از ورج، منابع نزدیک به اپل می‌گویند این شرکت از یک سرویس اشتراک بازی سازگار با سیستم عامل آی او اس رونمایی خواهد کرد. همچنین ممکن است اپل با همکاری برخی شرکت‌های سازنده بازی‌های  ویدئویی خدمات ویژه اجرای این بازی‌ها را به صورت تحت وب در دسترس علاقمندان قرار دهد.

پیش از این گفته شده بود، اپل قصد دارد یک سرویس اشتراک بازی راه اندازی کند تا علاقمندان با پرداخت مبلغی در ماه بتوانند بازی‌های مختلفی را اجرا کنند. این سرویس شباهت زیادی با خدمات پخش برنامه‌های ویدئویی نتفلیکس دارد که  دسترسی به انواع فیلم و سریال‌های تلویزیونی را بر بستر وب ممکن می‌کند.

به نظر می‌رسد اپل بر روی کسب درآمد از این طریق به طور ویژه حساب کرده و قصد ندارد دسترسی به هیچ بازی را بدون پرداخت پول ممکن کند. البته ممکن است برخی بازی‌ها به رایگان قابل اجرا باشند، اما اجرای مراحل پیشرفته آنها تنها با پرداخت پول ممکن خواهد بود.

ارائه خدمات آنلاین اجرای بازی‌های ویدئوی به تازگی مورد توجه شرکت‌های فناوری قرار گرفته و علاوه بر اپل، گوگل، مایکروسافت و سونی نیز چنین خدماتی را به علاقمندان ارائه می‌دهند.

درج دیدگاه

بررسی بازی